На голову Новини Порошенкові нагадали про обіцянки і “жити по-новому”

Порошенкові нагадали про обіцянки і “жити по-новому”

145
0

Президент Петро Порошенко і коаліція мають виконати обіцянки.

Про це з трибуни Верховної Ради заявив позафракційний депутат Віктор Чумак, передає gazeta.ua.

“Пройшло майже 2,5 року як обрали президента Петра Порошенка, 2 роки – парламент. Під час виборчих кампаній одного та іншого проголосили дуже багато обіцянок, гасел”, – нагадав він.

Вчора 22 депутати підсписали листа президентові щодо виконання обіцянок, зокрема й коаліції.

“У своїй передвиборчій програмі “Жити по-новому” як кандидат на посаду президента ви стверджували, що докладете всіх зусиль аби парламентські вибори відбувалися суто на пропорційній основі за відкритими списками”, – сказав депутат.

Він нагадав про угоду 2014 року про створення “досі чинної коаліції”, одною з учасників якої є фракція БПП.

“Яка також містить положення про скасування депутатської недоторканності, запровадження пропорційної виборчої системи, прийняття закону про процедуру притягнення президента до відповідальності в порядку імпічменту. За 2 роки коаліція не виявила політичної волі і не спромоглася поставити відповідні законопроекти на розгляд Верховної Ради”, – зазначив Чумак.

“Прошу вас, шановний Петре Олексійовичу, скористатися своїм правом президента України та визначити як невідкладні для розгляду на шостій сесії Верховної Ради восьмого скликання такі законопроекти. Які реалізують дані вами та вашою політичною силою передвиборчі обіцянки”, – сказав він.

Чумак нагадав про законопроект щодо виборів народних депутатів; про внесення змін до Конституції щодо недоторканності народних депутатів та суддів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я