На голову Новини А Рева каже грошей нема! Сироїд розповіла про щорічні пенсійні виплати у...

А Рева каже грошей нема! Сироїд розповіла про щорічні пенсійні виплати у розмірі 12 мільярдів для «мертвих душ» (відео)

125
0

За словами заступника голови Верховної Ради України Оксани Сироїд, в Україні кожного року витрачається більше, ніж 12 млрд гривень на «несправжніх» пенсіонерів.

Через відсутність в Україні реєстру фізичних осіб, влада не може проконтролювати махінації щодо пенсійних виплат для так званих «мертвих душ». Це своєрідна «чорна діра», яка поглинає державні кошти, – повідомляє ukr-biz.com.ua.

«Сьогодні жоден не може сказати скільки точно грошей витрачається на обслуговування пенсійного фонду України. І це так звана «чорна діра», куди держава викидає гроші», — наголосила Сироїд.

На її думку, в Україні потрібно обов’язково створити реєстр фізичних осіб та об’єднати його з реєстром нерухомості. Завдяки цьому влада матиме змогу слідкувати за громадянами, які одержують соціальні виплати. Крім цього, легше буде виявити тих, які зловживають цими виплатами.

«Зараз в Україні є багато людей, які мають у власності п’ять квартир чи будинків і при цьому отримують субсидію. Чому так трапляється? Бо ми не маємо реєстру, і тому не можемо знати, скількома будинками володіє той чи той громадянин», — підкреслила віце-спікер.

Політик впевнена, що лише після створення єдиного реєстру фізосіб можна говорити про підвищення пенсійного віку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я