На голову рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ Порошенко ЗНОВУ БРЕШЕ! Про оборудки в економіці! Й далі призначає своїх родичів!

Порошенко ЗНОВУ БРЕШЕ! Про оборудки в економіці! Й далі призначає своїх родичів!

185
0

Днями ПОКИ ЩО Президент України Петро Порошенко клявся, що більше не буде призначати на керівні посади в країні “своїх” людей. І знову збрехав! Призначив тимчасово виконуючим обов’язки голови Одеської обласної держадміністрації Сергія Паращенка, родича своєї дружини Марини!…

Також Порошенко збрехав, що не причетний до оборудок навколо Укроборонпрому та в енергетиці, коли свідки кажуть зовсім інше!

Президент Петро Порошенко відсторонив з посади голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова. Про це свідчить указ президента від 6 квітня, оприлюднений на сайті глави держави.

Про причини відсторонення в документі ЧОМУСЬ не сказано…

Після цього Порошенко призначив тимчасово виконуючим обов’язки голови Одеської обласної держадміністрації Сергія Паращенка.

Про це йдеться в опублікованому від 10 квітня указі на сайті Адміністрації президента.

“Тимчасово покласти виконання обов’язків голови Одеської обласної державної адміністрації на Паращенка Сергія Володимировича”, – зазначається у документі.

Паращенко займав посаду першого заступника голови Одеської обласної державної адміністрації – був депутатом Одеської обласної ради VI, VII скликання від “БПП “Солідарність”. Вам ВСЕ ясно?

А ще Президент України Петро Порошенко запевнив, що він непричетний до будь-яких корупційних скандалів, про які останнім часом повідомляли ЗМІ, у тому числі щодо “Укроборонпрому”:

“Я наголошую, що до ніяких корупційних схем президент Петро Порошенко не був причетний. Я це стверджую і наголошую. Мені не було відомо ні про які корупційні схеми і я з абсолютно чистою совістю сьогодні вам це кажу і чесно дивлюсь в очі, в тому числі, і правоохоронним органам”, – заявив він.

Ви йому вірите? Його люди розкрадають там мільйони, а він ні при чому???

Ще Президент України Петро Порошенко заявив, що не знав про причетність свого найближчого соратника та заступника голови фракції “Блок Петра Порошенка” у Верховній Раді Ігоря Кононенка до корупційних схем в енергетиці! А свідки кажуть зовсім інше!

А в результаті за 5 йоків його “керування” Україна має ТАКІ “покращення”! Що, теж може брехня, Петре?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я