На голову Новини Порошенко: Абромавичус має залишитися на посаді

Порошенко: Абромавичус має залишитися на посаді

186
0

Президент України Петро Порошенко заявив, що міністр економічного розвитку Айварас Абромавичус має залишитися на своїй посаді і “продовжити реформи”.

Раніше пан Абромавичус заявив про намір піти у відставку, у зв’язку з, як він вважає, блокуванням процесу реформ в Україні, повідомляє bbc

“Зустрівся і поговорив з Айварасом Абромавічусом, якого саме я запросив до команди, надав українське громадянство і звернувся до фракції “Солідарність” з пропозицією висунути його на посаду міністра економіки”, – йдеться у повідомленні на сторінці пана Порошенка у Facebook.

“Вважаю, що Айварас має залишатися міністром і продовжувати реформи. Він пішов думати”, – додав президент.

Президент Порошенко також додав, що заяви пана Абромавічуса має розслідувати Національне антикорупційне бюро.

Слідом за міністром про намір піти у відставку у середу також заявили двоє його заступників – Максим Нефьодов і Юлія Клименко.

Звинувачення на адресу БПП

Айварас Абромавичус висловив звинувачення на адресу політиків, які хочуть, за його словами, “у стилі старої влади встановити контроль за державними грішми”. За його словами, одним з таких політиків є перший заступник голови фракції “Блоку Петра Порошенка” Ігор Кононенко.

“Я не хочу їздити в Давос, зустрічатися з іноземними інвесторами і партнерами та розповідати їм про наші успіхи, у той час як за моєю спиною вирішуються якісь питання в інтересах окремих людей. Ці окремі люди мають імена. І одне ім’я я все-таки хочу назвати. Це Ігор Кононенко”, – розповів пан Абромавичус.

У своїй заяві міністр звинуватив Ігоря Кононенка у тому, що він із “підконтрольними депутатами від БПП” начебто розробив постанову про відставку керівника МЕР і подав її через фракцію “Відродження”.

Сам Ігор Кононенко, заступник голови фракції БПП-Солідарність, у заяві, вміщеній на веб-сайті фракції, назвав висунуті йому звинувачення спробою міністра уникнути відповідальності за бездіяльність міністерства у справі запровадження санкцій проти Росії.

bbc

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я