На голову Новини Порошенка сватають у спікери, – ЗМІ

Порошенка сватають у спікери, – ЗМІ

160
0

 У Верховній Раді ведуться переговори про переформатування більшості та обрання нового голови ВР, яким може стати Петро Порошенко. Про це пише LB.ua.

 У Верховній Раді ведуться переговори про переформатування більшості та обрання нового голови ВР, яким може стати Петро Порошенко. Про це пише LB.ua.

 

Регіоналам, незадоволеним Віктором Януковичем кандидатура П.Порошенка вигідна тим, що він має високий рейтинг, але немає власної команди. Відтак, на відміну від УДАРу та «Батьківщини», він може запропонувати місця у своїй команді членам ПР. Котрі, своєю чергою, розуміють, що на спікерстві П.Порошенко не зупиниться, і його кінцева мета – президенство.

 

«За наявною інформацією, з багатьма потенційними попутниками Порошенко переговори вже провів. Отримав він на це добро в АП чи займається самодіяльністю? Достовірно невідомо, проте «критична маса» охочих ризикнути потихеньку набирається. Виникає, правда, заковика. За відставку Володимира Васильовича Рибака ніхто поки не висловлювався. Тим більше – активних дій у цьому напрямку не робив», – пише видання.

 

Воно також додає, що представники дипкорпусу та західні політики дали зрозуміти лідерам української опозиції, що підтримують ідею створення коаліційного уряду на чолі з Арсенієм Яценюком. Про це, зокрема, йшлося на зустрічах лідерів меншовиків з Держсекретарем США Джоном Керрі і його правою рукою Вікторією Нуланд на ювілейній Мюнхенській конференції наприкінці січня.

 

«Українцям сказали прямо: Захід вітає компроміс в ім’я врегулювання кризи. Зітхнувши, українці розшифрували це як згоду на коаліційний – тобто, з представниками ПР – уряд. Потенційне прем’єрство Арсенія Яценюка теж схвалили, порадивши: «проси побільше, а бери – що дають». Тобто, знову-таки коаліція», – підкреслює видання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я