На голову Новини Британцям заборонили курити в автомобілях при дітях

Британцям заборонили курити в автомобілях при дітях

165
0

 Британський парламент прийняв закон про заборону куріння в приватних автомобілях, коли в них знаходяться діти.

 Британський парламент прийняв закон про заборону куріння в приватних автомобілях, коли в них знаходяться діти.

Медичні та правозахисні організації привітали це рішення, тоді як Мін’юст заявив, що контролювати виконання нового закону буде практично неможливо.

За новий закон проголосувало 376 парламентарів, 107 членів палати громад були проти. Законопроект пройшов слухання за активної підтримки міністра охорони здоров’я країни Джеремі Ханта. Після прийняття закону голова Мін’юсту Кріс Грейлінг заявив про неможливість контролю за його виконанням, а віце- прем’єр Нік Клегг, також не підтримав законопроект, зазначив, що документ лише перекладає відповідальність за здоров’я дітей з плечей батьків на державу.

За даними британського фонду з боротьби із захворюваннями легенів, понад 430 тисяч дітей в країні у віці від 11 до 15 років щотижня стають пасивними курцями, коли знаходяться в машинах батьків або близьких. Представники фонду назвали рішення парламенту перемогою в багаторічній боротьбі за права дітей.

Аналогічні закони діють у деяких штатах США, Австралії, Канаді та кількох країнах Європи. Проти закону активно виступили британські курці.

«Уряд заборонив курити в громадських місцях, тепер він має намір взятися за наш особистий простір. Наступним кроком стане заборона палити в наших будинках», – поскаржився журналістам активіст об’єднання курців Саймон Кларк.

Джерело: РИА Новости

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я