Новини Понад 80% пенсіонерів отримують менше фактичного прожиткового мінімуму!!!

Понад 80% пенсіонерів отримують менше фактичного прожиткового мінімуму!!!

1286
0

Поки урядовці незрозуміло за ЯКІ заслуги отримують шалені зарплати і премії, 82,7% пенсіонерів отримують пенсію до 4 тис грн, що нижче фактичного прожиткового мінімуму!!! ТО ДЕ ЦЯ МІФІЧНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ???

Заступниця міністра соціальної політики Наталія Ненюченко пояснює такий стан речей солідарної пенсійної системою, тіньовою зайнятістю та тіньовими виплатами заробітної плати.

Вона також сказала, що лише 5% працюючих беруть участь у системі недержавного пенсійного забезпечення, при цьому більшість платять внески нерегулярно і в недостатньому розмірі.

“82,7 відсотка пенсіонерів отримують пенсію до 4 тис грн, а це нижче фактичного прожиткового мінімуму, це є ключовою проблемою яка потребує вирішення”, – заявила заступниця міністра.

Хоча…

В Україні з 1 грудня 2019 року дещо зросли прожитковий мінімум і мінімальна пенсія.

Тепер прожитковий мінімум становить аж 2102 гривні для працездатних (було 2007), 1638 для осіб, які втратили працездатність (було 1564), 1779 для дітей, у віці до 6 років (було 1699) та 2218 для дітей із 6 до 18 років (було 2118).

Підвищення прожиткового мінімуму приведе до перерахунку пенсій для 11 мільйонів пенсіонерів. Тепер розмір мінімальної пенсії становитиме аж 1638 гривень! Мать їх, це реальне знущання клятих урядовців над людьми!!!

 6 лютого 2020 голова парламентського комітету з питань соцполітики Галина Третьякова нагло заявила, що підвищення пенсійного віку – невідворотний процес, за її словами, вирівняти солідарний рівень пенсій можна тільки шляхом збільшення пенсійного віку…

Реальні нелюди ці урядовці…

джерело прес-служба Міністерства соціальної політики.