Новини Петро Порошенко: «Свинарчук грабував армію, але тільки один рік»!

Петро Порошенко: «Свинарчук грабував армію, але тільки один рік»!

1427
0

Це питання застало Петра Порошенка зненацька. Він не очікував такого повороту подій …

Бізнес-партнер Петра Порошенка Олег Свинарчук, через завод Петра Порошенка Ленінська Кузня, постачав української армії браковані російські комплектуючі до української військової техніки.

Оцим покидьком було виведено з бюджету нашої армії більше 1 мільярда гривень!!!

Відзначимо, що до сих пір ніхто не поніс за цей масштабний грабунок відповідальності!!! Свинарчук втік до Іспанії, де біситься з жиру в компанії молодих самок… А його син продовжує збагачуватися на махінаціях в Києві. Здавалося б, що такого український народ не пробачить, що ніхто про це не забуде…

Але на жаль…

Обов’язково поділіться зі своїми друзями в соціальних мережах. Давайте нагадаємо владі про те, що злочинці досі не покарані і якщо цього не зробити, історія повториться.

Також сьогодні повідомлялося, що ще один кум Петра Порошенка Юрій Луценко за 3 роки кровопролиття сколотив свій перший мільярд!

Юрій Віталійович Луценко за за 3 роки війни в Україні зумів вкрасти понад мільярд гривень!

Про це йдеться в розслідуванні Генеральної прокуратури України під керівництвом Руслана Рябошапка.

Новий Генеральний прокурор України був просто шокований масштабами корупції в Генеральній прокуратурі під керівництвом Юрія Віталійовича.

Повідомляється, що кожна друга справа топ корупціонерів була просто продана від 3 мільйонів доларів до 25 !!!

Найбільші гроші Юрій Віталійович зумів вкрасти покриваючи рейдерів і контрабандистів зброї, які безперешкодно переправляли зброю з так званих «ЛДНР» через територію України в Сирію, Лівію, Індію.

Офіційно вручено підозра найближчому помічникові і пособнику Луценко – Дмитру Сторожуку.

«Ці люди свідомо прийшли до Генеральної прокуратури заради наживи. Ви навіть не уявляєте які масштаби корупції розвів Луценко. Продано всі, від справ Майдану до контрабанди зброї з ЛДНР «, – заявив Генеральний прокурор Рябошапка.

Буквально кілька днів тому повідомлялося, що Юрій Віталійович подарував своїй дружині на день народження віллу в Римі і сумочку від бренду «Hermes» за 770 000 гривен.

Люди в коментарях пишуть:

«Ніякого Путіна не треба, щоб розвалити Україну.

Ці покидьки прийшли з Майдану. Вони бачили, як вмирали наші хлопці, вони бачили як знищували нас і навіть після цього безперешкодно грабували нас як худобу.

Це і є вороги нації, покидьки, які через кров прийшли до влади, 5 років грабували країну знаючи, що йде війна.

Джерело