На голову Новини Пашинський в ОАЕ купив віллу за пару мільйонів і передає всім палкий...

Пашинський в ОАЕ купив віллу за пару мільйонів і передає всім палкий привіт !

910
0

Друг Порошенка корупціонер Сергій Пашинський разом зі своєю сім’єю перебралися жити в ОАЕ. І на українське правосуддя йому…

Про те, що Пашинський вивіз родину в Об’єднані Арабські Емірати, говорилося ще на початку літа…

Про це писали всі ЗМІ країни.

Під час парламентських виборів він повернувся в Україну в надії на те, що йому вдасться купити мандат депутата, однак як відомо, цей генплан з тріском провалився.

12 вересня проти Сергія Пашинського знову порушили кримінальну справу по одному епізоду.

Зараз Генеральна  готує підозру як мінімум по 9 епізодів.

Серед них важкі статті пов’язані зі злочинами в Укроборонпромі і продажу армії бракованих мінометів в 5 разів дорожче ніж вони насправді коштують.

Сергій Пашинський не став чекати вироку суду і поїхав з кінцями до сім’ї в ОАЕ.

У політичних кулуарах кажуть, що в 2015 році Пашинський придбав там готель. У цьому ж готелі він облаштував свою власну віллу прямо на березі моря.

ОАЕ були вибрані не спроста. Справа в тому, що Україна не має договору про екстрадицію з цією країною, як власне і у більшості європейських країн.

Таким чином примусово доставити Пашинського в Україну неможливо!

Сергій Пашинський відчуває себе відмінно. Після Майдану він і його подільники зуміли викачати більше 250 мільйонів доларів з Укроборонпрому.

Відомо, що саме Пашинський і його подільники займалися контрабандним постачанням зброї до Індії, Сирію, Лівію, Пакистан і інші країни світу.

Днями повідомлялося, що з Лондона більше не повернеться теж непокарана спільниця-корупціонерка Порошенка Валерія Гонтарєва. З України виїхав Арсеній Яценюк. Він зрідка з’являється в країні, оскільки тут залишився його бізнес…

ТО ДЕ ВОНО, ОТЕ ПРАВОСУДДЯ? Бо тисячами тисяч випадків вже доведено, що наша Феміда точно сліпа!

І скільки ще триватиме в НАШОМУ домі це свавілля?…

Джерело