На голову Економіка Пенсійний фонд роздав оточенню свого екс-замголови 89 мільйонів на обладнання...

Пенсійний фонд роздав оточенню свого екс-замголови 89 мільйонів на обладнання !

152
0

Пенсійний фонд України у жовтні за результатами тендерів уклало п’ять угод про постачання обладнання і софту на загальну суму 89,46 млн грн. Про це повідомляється у системі “Прозорро” .ТОВ «Софт Продакшн» отримає більшу частину коштів, а саме 80,38 млн грн. До кінця року воно має розширити існуючий програмно-апаратний комплекс центру обробки даних Пенсійного фонду для створення централізованої аналітичної системи за 54,37 млн грн. та поставити програмно-апаратний комплекс міжмережевого захисту з системою очищення від шкідливого програмного забезпечення на 14,04 млн грн., обладнання для обробки даних на 11,12 млн грн. і програмний комплекс ведення бухгалтерського обліку за 850 тис грн.

Кабелі Mellanox® Passive Copper cable, ETH 100GbE, 100GbE/s, QSFP, PVC, 2m 30AWG коштують по 5 208 грн. із ПДВ. Виробник продає їх на своєму сайті по $99, або 2 805 грн. без ПДВ і доставки.

За даними системи «YouControl», спершу «Софт Продакшн» називалася «Патентна студія Рудого» і належала Григорію Рудому, а керував нею Тарас Рудий. Потім засновниками стали Антон і Павло Каменєви, а згодом – Тарас і Наталія Руді.

Наталія Руда (Забродська) також володіє ТОВ «Комсад», а Тарас Рудий – чотирма юридичними фірмами ТОВ «Компанія Патентна студія Рудого», ТОВ «Патентна студія Рудого», ТОВ «Патентна студія Тараса Рудого» і ТОВ «Патентна студія Рудого АГ».

Усього з квітня переможець «Софт Продакшн» отримав підрядів на 103,50 млн грн.

ТОВ «Інфосейф Інноваційні технології» цьогоріч поставить програмно-апаратний комплекс Мережевого ядра за 9,08 млн грн.

Трансивери Cisco 25GBASE-SR SFP Module коштують по 28 720 грн. із ПДВ. На ринку подібні оптичні модулі можна знайти у продажу по 19 781 грн. без ПДВ і доставки.

«Інфосейф Інноваційні технології» належить Віктору Жорі, Катерині Дутканич і Марії Левченко. Раніше Жора керував однойменним ТОВ «Інфосейф». Засновником тієї фірми був Дмитро Зарахович, який із братом Анатолієм Зараховичем володіє ТОВ «Софтінвест Холдинг», котре має платіжну систему «UAPay», та ТОВ «Ес Ай Центр», котре фігурує у кримінальному провадженні щодо розтрати  грошей на реєстрах у Мін’юсті.

Також власником «Інфосейфу» колись реєструвався Юрій Хандрос, який зараз входить у наглядову раду розробника софту ІКІС Пенсійного фонду ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Медирент». Директором «Медиренту» є Юрій Боніславський, чий батько Анатолій Боніславський раніше був замголови правлінняПенсійного фонду.

Хандрос був помічником екс-нардепа Станіслава Довгого. Це батько нардепа Олеся Довгого з «Волі народу». Нині Хандрос є партнером Тараса Довгого та дружини іншого нардепа від «Волі народу» Максима Микитася Наталії по фірмі «Ексімгруп Лімітед».

Сума угод на 1% нижча від загальної очікуваної вартості закупівлі у 89,52 млн грн.

На двох тендерах переможці змагалися лише між собою, на одному тендері – ще й з ТОВ «Білінтех Україна», а останній тендер «Софт Продакшн» виграв у ТОВ «Фолгат ФТК».

Постачальник Найменування товару Кількість Ціна, грн. без ПДВ Ціна, грн. з ПДВ
ТОВ «Софт Продакшн» Програмний комплекс ведення бухгалтерського обліку з інтеграцією та впровадженням 1 850 000,00
Інженерна система Oracle SuperCluster M8 Upgrades: model family w\OPremSuppl Y у складі: 7117969 Oracle SuperCluster M8 Storage Server HC – 3 шт. 7117968 Oracle SuperCluster M8 Server Upgrade – 2 шт., з урахуванням послуг щодо монтажу і встановлення та початкової конфігурації програмного забезпечення (пусконалагод­жувальні роботи). 1 15 113 670,00
Примірник програмного забезпечення Oracle Exadata Storage Server Software – Disk Drive Perpetual w/ lY SW Upd Lic&Sup 36 229 400,00
Примірник програмного забезпечення Oracle Spatial and Graph – Processor Perpetual w/ 1Y SW Upd Lic&Sup 1 400 990,00
Примірник програмного забезпечення Oracle Database In-Memory – Processor Perpetual w/ 1Y SW Upd Lic&Sup 8 527 640,00
Примірник програмного забезпечення Oracle Business Intelligence Suite Extended Edition – Processor Perpetual w/ 1Y SW Upd Lic&Sup 3 5 076 490,00
Примірник програмного забезпечення Oracle Data Integrator for Oracle Business Intelligence – Named User Plus Perpetual w/ 1Y SW Upd Lic&Sup 20 15 850,00
Примірник програмного забезпечення Oracle Exadata Storage Server Software – Disk Drive Perpetual w/1Y SW Upd Lic&Sup 36 229 400,00
Примірник програмного забезпечення Oracle Database Enterprise Edition – Processor Perpetual w/1Y SW Upd Lic&Sup 8 1 089 830,00
Примірник програмного забезпечення Oracle Partitioning – Processor Perpetual w/ 1Y SW Upd Lic&Sup 8 263 777,50
Checkpoint 15400 Next Generation Threat Prevention (NGTP) Appliance (CPAP-SG15400- NGTP) із підтримкою протягом 1 року 2 4 071 960,00
Міжмережевий екран Check Point SandBlast ТЕ із підтримкою протягом 1 року 1 4 262 160,00
Програмна нродукиія Next Generation Security Management Software з підтримкою для основного ЦОД – із підтримкою протягом 1 року 1 2 517 620,00
Програмна продукція Next Generation Security Management Software з підтримкою для основного ЦОД – із підтримкою протягом 1 року 1 2 106 600,00
Програмна продукція Система захисту робочих місць Check Point Endpoint Complete Protection па 1000 комп’ютерів – із підтримкою протягом 1 року 1 2 083 140,00
Система збереження даних ESDS_4000/128G/40G/JB3060R/24×1.6ТВ/60х12ТВ 1 4 661 640,00
Система збереження даних ESDS_4000/32G/40G/JB3060R/60x12TB 1 2 756 352,00
Системний блок серверний SYS-1029P- WTRT/2×6152/384GВ/2x480GB/4x25Gbs 5 722 628,00
Кабель Mellanox® Passive Copper cable, ETH 100GbE, 100Gb/s, QSFP, PVC, 0.5m 30AWG 2 3 672,00
Кабель Mellanox® Passive Copper cable, ETH 100GbE, 100GbE /s, QSFP, PVC, 2m 30AWG 4 5 208,00
Кабель Mellanox® Passive Copper cable, ETH, up to 25Gb/s, SFP28, 2m, 30AWG 20 3 120,00
ТОВ «Інфосейф Інноваційні технології» Комутатор ядра (основний і резервний) у складі: 2 3 344 495,00
Комутатор Cisco Nexus N9K-C93180-EX-В24С 2 1 205 717,50
Трансивер 25GBASE-SR SFP Module 10 28 720,00
Трансивер 100GBASE SR4 QSFP Transceiver, MPO, 100m over OM4 MMF 8 57 590,00
Трансивер 10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class 2 19 680,00
1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire 1 12 310,00
Сервісний контракт, що надає оновлення програмного забезпечення, авансову заміну обладнання та звернення до цілодобового експертного центру протягом 12 місяців 1 78 690,00
Програмна продукція SWSS UPGRADES NX-OS Advantage Lice 2 27 390,00
Комутатор доступу до корпоративної мережі (основний і резервний) у складі: 2 1 193 670,00
Cisco Nexus 3524х, 24 10G Ports, L3 Promotion 2 425 400,00
Трансивер 10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class 2 19 670,00
Трансивер 10GBASE-LR SFP Module, Enterprise-Class 4 56 210,00
Сервісний контракт, що надає оновлення програмного забезпечення, авансову заміну обладнання та звернення до цілодобового експертного центру протягом 12 місяців 1 78 690,00

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я