На голову Економіка Робота за кордоном: українці перетворилися в «працьовитих рабів»!

Робота за кордоном: українці перетворилися в «працьовитих рабів»!

88
0

Прощавай премєр Гройсман ! Українські заробітчани  продовжують масово покидати Україну в пошуках кращих умов життя, зрозумівши “піклування” цього недолугого уряду!

Український паспорт має кожен п’ятий іноземець (21,1%), що отримав в 2018 році в одній з країн ЄС вид на проживання або інший статус, який дозволяє перебування терміном понад 3 місяці. При цьому 88% з них – так звані заробітчани…

Українці “завдяки” реформатору Гройсману посідають 1 місце серед одержувачів дозволів на перебування в країнах Східної Європи – Польщі, Угорщині, Литві, Словаччині, Чехії, Естонії, ці країни більш лояльні до заробітчанам українцям ніж заробітчанам з інших країн світу.

заробитчане

Найбільша кількість «заробітчан» зафіксовано в Польщі: в минулому році нові дозволи на перебування в країні отримали понад 585 тисяч громадян України

 Також раніше повідомлялося, що право на проживання, навчання або роботу в ЄС отримали щонайменше 3,1 млн іноземців. Найбільше дозволів на проживання в ЄС – 662 тисячі – отримали громадяни України. Далі йдуть громадяни Сирії – 223 тис. І Китаю – 193 тис.

Найбільше дозволів на проживання для іноземців серед країн Євросоюзу видала Польща: 683 тисяч, 87% з них – людям, які приїхали в країну на роботу.

Найбільше польських дозволів на проживання в 2017 році отримали українці – 585 тис. Більшість з них уже ніколи не повернуться на Батьківщину, хіба що в гості….

Нездара Гройсман, АДЬЙОС!

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я