Новини Партія пенсіонерів України: вперед до перемоги!

Партія пенсіонерів України: вперед до перемоги!

354
0

Наша партія з нетерпінням чекала на вибори до місцевих рад, тому що настав час змінювати ситуацію у Вінниччині та Україні загалом. Бездіяльність нашої влади загнала в глухий кут наш народ. Ми йдемо на вибори до Вінницької міської ради, щоб зупинити зубожіння нашого народу.

Влада зараз робить все для того щоб українці обідніли ще більше. Не зрозуміло тільки чи свідомо це робиться  чи просто у керма нашої країни стоять сліпі та не розумні люди. Як треба знелюбити свій народ щоб підвищувати ціни на газ та електрику у декілька разів, а зарплати та пенсії індексувати всього лише на 13 відсотків. Але ж набагато легше просто помножити ціни на газ, електрику та інше у кілька разів, а відкрити справжню політику нарахування комунальних платежів ніхто не зможе поки нами керують безвідповідальні люди. Які вони слуги народу, якщо обкрадають нас на кожному кроці. Чому не продавати населенню газ власного видобування, а своїм друзям олігархам нехай забирають російський газ по тій ціні за яку домовляться.

Нас ошукують на кожному кроці. В жодній європейській країні не дозволять такого низького рівня доходів населення. В першу чергу турбуються про відповідний рівень доходу, про те щоб люди жили в достатку та могли себе утримувати. А наші можновладці думають про те як набити свої кишені та обдурити народ. Наших людей довели до такого стану, що більшість кваліфікованих та працездатних людей виїжджає за кордон на заробітки, щоб дозволити собі хоч якось прогодувати свою сім’ю та створити гідні умови для своїх дітей.

Ця осінь має стати вирішальною. Ми повинні нарешті зламати стару систему, яку можновладці намагаються реанімувати, прикриваючись косметичними реформами, які такі не діють.

Ми вважаємо, що реальна заробітна платня та мінімальна пенсія повинні бути на рівні не менше п’яти тисяч гривень. Ми вважаємо, що першими реформами мають бути не поліція, а збільшення робочих місць, розвиток економіки та піклування про соціально не захищенні верстви населення.

Ми знаємо як викорінити корупцію з нашого міста, як забезпечити жителів Вінниччини якісною питною водою, як нагодувати дітей в школах та дитсадках якісними продуктами за рахунок міського бюджету, як покращити життя малозабезпеченим та пенсіонерам. З вашою допомогою ми отримаємо перемогу над існуючою владу. І змінимо наше життя на краще.

 Вперед до перемоги!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я