На голову Сфера ЖКГ Офіційно: тарифи на опалення для населення зростуть з 1 січня 2019

Офіційно: тарифи на опалення для населення зростуть з 1 січня 2019

145
0

Національна комісія, що здійснює “регулювання” у сфері енергетики і комунальних послуг, ухвалила рішення про підвищення тарифів на тепло для 18 із 26 запланованих постачальників.

Про це повідомила глава НКРЕКП мільйонерка Оксана Кривенко на своїй сторінці в Facebook. Тож можете там написати ВСЕ, що ви про неї та її методи думаєте!

Тарифи інших 8 ліцензіатів будуть розглянуті 11 грудня.

“Тарифи розглядалися за зверненням ліцензіата, після проведення відкритих обговорень на місцях за участю органів місцевої влади і суспільства”, – повідомила Кривенко.

Глава комісії запевнила, що середній відсоток зростання тарифів на тепло не перевищив відсоток зростання вартості газу – 23,5%. Нові тарифи мають набути чинності з 1 січня.

“У той же час для споживачів бюджетної сфери нам вдалося знизити тарифи до 22%”, – зазначила Кривенко.

Згідно з інфографікою, в середньому тариф для населення зросте на 12%-24%. А для КП “Коменергосервіс” з Дніпропетровської області тариф знизиться на 2%.

Голова НКРЕКП також зазначила, що вартість електричної енергії для населення залишиться незмінною.

Згадаємо, що прем’єр-міністр Володимир Гройсман брехливо запевняв народ, що через підвищення ціни на газ на 23% тарифи на тепло можуть зрости не більш, ніж на 16%.

Нагадаємо, Кабмін на засіданні 19 жовтня 2018 ухвалив АНТИНАРОДНЕ рішення з 1 листопада 2018 року підвищить ціни на газ для населення на 23%, щоб Україна могла отримати кредит МВФ і далі безкарно його подерибанити… Чи ви у цьому сумніваєтесь?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я