На голову Новини Комунальна мафія Вінниці: посередники жирують, бо лохи платять!

Комунальна мафія Вінниці: посередники жирують, бо лохи платять!

435
0

У місті Вінниці склалася неприпустима ситуація з непрозорим використанням комунальних платежів, що вносяться в оплатужитлово-комунальних послуг водопостачання та водовідведення, гарячого водопостачання, опалення, газопостачання, вивезення побутових відходів, що надаються населенню.

Зокрема усі виконавці послуг використовують для обрахунку обсягів наданих послуг і їх вартості для кожного споживача послуги приватного підприємства ТОВ «Центр муніципальних систем управління», а фактично – посередника-паразита!!!

Тепер кожен споживач міста Вінниця має в структурі кожного комунального платежу складову в оплату послуг ТОВ «ЦМСУ». При цьому в тарифі така сума не відображається. Уяву про розміри гонорарів для невеличкого ТОВ можна сформувати за відповідями КП «Вінницяоблводоканал» щодо сум, які перераховуються цим комунальним підприємством за послуги ЦМСУ.

Загалом при аналізі стосунків Споживача і Виконавця житлово-комунальних послуг в місті Вінниці можна виявити велику кількість «обов’язкових», «уповноважених» посередників.

Так послуги з постачання електроенергії надаються підприємством «Вінницькі міські електричні системи» з обов’язковою участю ТОВ «ЖЕО», ФОП Тараканов і ЦМСУ. Фактично крім укладення договору на постачання електроенергії з усіх інших питань споживач повинен звертатись до посередників. Виглядає це так:

СПОЖИВАЧ – ЦМСУ (розрахунок плати)

                        — ТОВ «ЖЕО» (обов’язкові послуги)

                        — ФОП Тараканов (ремонтні роботи)– ВМЕМ

Послуги з опалення та гарячого водопостачання надаються підприємством ПАТ «Вінницяміськтеплоенерго» з обов’язковою участю ТОВ «ЖЕО» і ЦМСУ. Споживач Фактично крім укладення договору на постачання електроенергії з усіх інших питань споживач повинен звертатись до посередників. Виглядає це так:

СПОЖИВАЧ – ЦМСУ (розрахунок плати)

— ТОВ «ЖЕО» (обслуговування мереж)

— ТОВ «ЖЕО» (ремонтні роботи в будинку)

– ПАТ «Вінницяміськтеплоенерго»

Послуги з водопостачання і водовідведення надаються підприємством КП «Вінницяоблводоканал» з обов’язковою участю ТОВ «ЖЕО» і ЦМСУ. Укладення прямих договорів на постачання води і водовідведення споживачі добилися тільки в останній час. Фактично крім укладення договору на водопостачання та водовідведення з усіх питань споживач повинен звертатись до посередників. Виглядає це так:

СПОЖИВАЧ – ЦМСУ (нарахування плати)

                        — ТОВ «ЖЕО» (обслуговування мереж)

                        — ТОВ «ЖЕО» (звернення, послуги ремонту)

                                                                                   – КП «Вінницяоблводоканал»

Послуги з вивезення побутових відходів надаються комунальним унітарним підприємством «ЕкоВІН» з обов’язковою участю ТОВ «ЖЕО» і ЦМСУ. Фактично крім укладення договору на постачання електроенергії з усіх інших питань споживач повинен звертатись до посередників. Виглядає це так:

СПОЖИВАЧ – ЦМСУ (розрахунок плати)

                        — ТОВ «ЖЕО» (послуги майданчиків)

                        — ТОВ «ЖЕО» (прибирання)    –   КУП «ЕкоВІН»

 

Правовий аналіз.

Згідно частини 1, 2 статті 19 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» відносини між учасниками договірних відносин у сфері житлово-комунальних послуг здійснюються виключно на договірних засадах; учасниками відносин у сфері житлово-комунальних послуг є: власник, споживач, виконавець, виробник.

            В системі взаємовідносин між виробниками/виконавцями житлово-комунальних послуг і споживачами вказаних послуг у місті Вінниці практикується уникати в довільно складених договорах кваліфікації сторін як «виробник», «виконавець» і «власник»,«споживач»житлово-комунальних послуг. Відповідно і інші, передбачені законом, умови вносяться в зміст договорів вибірково, що завідомо обмежує права споживача.

Стосунки між власниками чи споживачами з однієї сторони і виконавцями чи виробниками комунальних послуг з другої сторони фактично усі побудовані із залученням посередників, частка яких в тарифах на самі послуги приховується.

Такі умови дозволяють непрозоро використовувати сплачені споживачами кошти, оскільки зрозуміло, що жодне підприємство «просто так» жодну роботу не виконує.

В результаті створені умови для завищення вартості комунальних послуг та процвітання безконтрольного (корупційного) розподілу сплачених комунальних платежів.

ТО СКІТЬКИ ЩЕ БЕЗКАРНО НАЖИВАТИМУТЬСЯ КОМУНАЛЬНІ ПАРАЗИТИ НА ДОВІРЛИВИХ ВІННИЧАНАХ???

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я