На голову Новини Обшук в офісі Порошенко: вкрадені з АП телевізори знайшлися!

Обшук в офісі Порошенко: вкрадені з АП телевізори знайшлися!

280
0

Партія «Європейська солідарність» повідомила про блокування роботи їхнього офісу в Києві. Невідомими в балаклавах, згодом виявилися співробітниками Держбюро розслідувань.

«Молоді люди спортивної статури з прихованими особами заблокували вхід на робочі місця і довго не представлялися. Зрештою з’ясувалося, що ця «спецоперація» проводиться співробітниками Державного бюро розслідувань », – йдеться в заяві.

«Європейська солідарність» пов’язує подібну активізацію пана Труби зі спробами влади звести рахунки з політичними опонентами, залякати опозицію, а також зі спробами відвернути увагу суспільства від провалів на зовнішній арені та в економіці країни », – заявляють в партії.

Про обшуки в офісі партії Порошенко на своїй сторінці в Фейсбуці також повідомив колишній радник міністра оборони України Юрій Бірюков, якого теж звинувачують у розкраданнях гуманітарної допомоги…Картинки по запросу фото Бірюков

У свою чергу, в ДБР підтвердили, що проводять слідчі дії в офісі ПП «Європейська солідарність»

ДБР також надало відео, як вилучаються телевізори з підвальних приміщеннях офісу колишнього президента України, які судячи з усього були вкрадені з Адміністрації президента, про що неодноразово писали ЗМІ.

«Ми припускаємо, що це телевізори з ситуаційної кімнати в Адміністрації президента. Але так це чи ні, скажемо пізніше – після того, як буде проведена експертиза », – повідомили в прес-службі ДБР.

Таким чином, у Петра Порошенка може з’явитися ще одна стаття…

Так мало накрав, що добрав і телевізорами!

Джерело