На голову Економіка Оборудки з «Богданами» Порошенка: НАБУ вилучило в Міноборони 15 томів документів!

Оборудки з «Богданами» Порошенка: НАБУ вилучило в Міноборони 15 томів документів!

253
0

8 вересня 2019 в одному зі структурних підрозділів Міністерства оборони детективи Національного антикорупційного бюро вилучили для перевірки близько 15 томів документів у межах розслідування справи про закупівлі озброєння та військової техніки для армії.

Старший детектив НАБУ повідомив, що наразі бюро вивчає обставини внесення до державного оборонного замовлення вантажних автомобілів та ціноутворення на зазначену продукцію.

Очікується, що група детективів-аудиторів бюро працюватиме в Міноборони щонайменше два місяці…

“Зокрема, триває перевірка обґрунтованості закупівлі в 2015-2019 роках санітарних автомобілів “Богдан-2251” та вантажних автомобілів “МАЗ-5316” і “МАЗ-6317”. В рамках провадження з’ясовуються причини щорічного зростання на 30 відсотків ціни на ці автомобілі, а також законність та підстави укладання додаткових угод, які збільшували їхню вартість”.

 

Передісторія:

19 липня Національне антикорупційне бюро проводило обшуки у приміщеннях автомобільної компанії “Богдан Моторс” ( як відомо, її власник – олігарх та коЛИШНІЙ Президент України корупціонер Петро Порошенко!) в межах розслідування розтрати державного майна в особливо великих розмірах службовими особами Міноборони та Генштабу ЗСУ, які у 2015-2018 рр, на думку слідства, незаконно внесли до державного оборонного замовлення спеціальний автомобільний транспорт та здійснили його закупівлю за завищеними цінами…

Джерело: сайт Міноборони