Економіка Обнаглівший Вітренко подав до суду через невиплату ШАЛЕНОЇ премії “Нафтогазом”!

Обнаглівший Вітренко подав до суду через невиплату ШАЛЕНОЇ премії “Нафтогазом”!

1074
0

Бачте, йому все мало! Мільйонних щомісячних зарплат на державній посаді! Виконавчий директор НАК “Нафтогаз України”, держслужбовень Юрій Вітренко подав позов до Печерського суду Києва у зв’язку з невиплатою йому премії за перемогу в Стокгольмському арбітражі над “Газпромом”! Згідно з рішенням наглядової ради, правлінню підлягає виплата в розмірі 45,6 млн доларів!!!!!! ЗА ЩО???

Про це він заявив в ефірі телепрограми “Зворотний відлік”.

“Я вимагаю виконання “Нафтогазом” зобов’язань за трудовим договором – виплати зарплати. Ця премія – частина зарплати за українським законодавством, вона прописана в моєму трудовому договорі і тому повинна була автоматично бути виплачена 30 грудня”, – сказав він.

Геть обнаглівший Вітренко пояснив, що раніше пропонував керівництву компанії країни варіанти щодо цієї премії, проте будь-яка реакція на них відсутня.

“Я сподіваюся, що рішення буде справедливим, ніхто туди (в суд – ред.) телефонувати не буде”, – зазначив виконавчий директор.

Втім, як каже народна приказка, “Яка хата, такий тин, яка мама, такий син”! Бо хто не знає, його мама – одіозна проросійська Наталія Вітренко!…

Нагадуємо:

Вітренко звернувся до голови правління компанії Андрія Коболєва із заявою щодо невиконання “Нафтогазом” трудових контрактів та порушення трудового законодавства.

У середині січня Вітренко запропонував політичному керівництву віддати премію безпосередньо українцям, “заради яких досягав я таких екстраординарних результатів”.

Також обнаглівший держслужбовець Голова правління “Нафтогазу” Андрій Коболєв пропонує приватизувати держкомпанію, аби закінчити дискусії щодо виплати шалених мільйонних премій та зарплат!

17 січня президент Володимир Зеленський доручив прем’єру Олексію Гончаруку “розібратися із питанням” премії в 1% топ-менеджменту “Нафтогазу” від сплачених Газпромом 2,9 млрд доларів та натякнув на можливе перезавантаження НАК “Нафтогаз”.

Топ-менеджмент “Нафтогазу” отримає премію в розмірі 1% від 2,9 мільярда доларів, які виплатив Україні російський “Газпром”.

Кишенькова Наглядова рада “Нафтогазу” проголосувала за виплату бонусів правлінню компанії в зв’язку з перемогою в Стокгольмському арбітражі над російським “Газпромом”.

Згідно з рішенням наглядової ради, правлінню підлягає виплата в розмірі 45,6 млн доларів – 1% від суми виграшу у суперечці з “Газпромом”. У 2018 році було виплачено 20 млн доларів. ЗА ЩО, МАТЬ ЇХ???

На переговорах про транзит газу, які пройшли у Мінську, Росія погодилася виплатити України 3 мільярди доларів боргу за рішеннями Стокгольмського арбітражу.

Пізніше прем’єр-міністр Олексій Гончарук повідомив, що уряд звернувся до кожної наглядової ради держпідприємств із проханням утриматися від виплат великих премій.

Уряд веде переговори із наглядовими радами, щоб вирішити питання премій за уже підписаними контрактами.