Економіка Хто такий Гройсман В. Б.?

Хто такий Гройсман В. Б.?

3926
0

Зверніть увагу на те хто такий  – Гройсман В.Б. та ЧИМ він займався раніше, зокрема, у рідному місті ВІнниці:

Картинки по запросу "фото гройсмана"
1.Це узурпація влади та монополізація ринку у м.Вінниця, проведення антинародної реформи в ЖКГ «подвійні тарифи».
2.Монополізація ринку перевезень пасажирів маршрутними таксі та підпорядкування підставних підприємців до міського ТТУ, так звана реформа під назвою «Вінницька мережа громадського транспорту», керівництво якого раніше довело це підприємство до прірви, купуючи собі не дешеві автомобілі.

Світлина від Валерія Денисова.
3.Збагачення Гройсмана В.Б. та його оточення за рахунок підприємців, яких правоохоронні органи – заганяли працювати на «Муніципальний ринок», на якому за кіоски та розташування на ринку цих підприємців змушували платити немалі кошти від 3000 до 7000 $ доларів!

Через деякий час не маючи прибутків більшість підприємців перейшли працювати на «Центральний ринок», там їх теж адміністрація ринку (підконтрольного другу Гройсмана, меру Сергію Моргунову!) зобов’язала замінити металеві кіоски на пластикові, за які підприємці змушені були теж платити від 3000 до 7000$ доларів, щоб не залишитись без заробітків.


4.Це стосується також і надання даху керівникам так званих «Інтернет клубів« та валютчикам, за послуги Гройсман В.Б. разом з його кумом начальником міської міліції Куцим Ю.І.та його керівниками Генерал Нонік, Генерал Русин збирали немалі кошти, а керівництво прокуратури все це покривало! Приклад : за 2013р. було зібрано тільки у м. Вінниця до 1 000 000 млн. доларів! А скільки грошей було зібрано раніше?
5.Незаконне збирання коштів до 2200грн. за рік з власників гаражів по місту Вінниця, більша частина коштів, які збирали і збирають — йшла для збагачення міського голови Гройсмана В.Б. та його корумпованого оточення.Світлина від Валерія Денисова.
6.Захоплення земельних ділянок по всьому місту де тільки можна, рішення приймали міський голова Гройсман В.Б., перший заступник міського голови Кістіон В.Є., секретар міської ради Моргунов С.А., заступник міського голови Слишинський В.І. – вступивши у змову з депутатами міської ради — більшість яких від партії «Совість України», яким міський голова надавав різні  привілеї.Світлина від Валерія Денисова.7. В той час коли на Майдані Незалежності у Києві загинуло багато людей та пролито багато крові — міський голова Гройсман В.Б. літав  на відпочинок до Франції, справедливо це чи ні, вирішувати тим хто стоїть у Києві на Майдані Незалежності. А ще – поставляв “тітушок” на Антимайдан!
8.Захоплення медійного простору: купівля газети “Місто”, муніципальний Телеканал “Віта“, який працює на Гройсмана та його оточення.

Приклади створення так званих схем колишнім міським головою додаються:

– створення приватного комунального підприємства ТОВ “ЖЕО”, якому мер Гройсман передав на обслуговування більше 500 багатоквартирних будинків!!!

– Муніципальні аптеки, Транспортна реформа — більшість водіїв та їх родини залишились за бортом, монополізація розповсюдження преси — кіоски під назвою ПРЕСА «Тов. МЕДІА СВ»,

– муніципальна (підконтрольна меру!) поліція – 1,5 млн.гр., фінансування підрозділу підрозділу під назвою «гепард»- 1,5 млн. грн., взяття на баланс фонтану «Рошен»-2 млн. грн.,

– кіоски «Преса Поділля»- які замість продажу преси продають цигарки, кіоски на зупинках транспорту під назвою – ПП «Центр — Плюс»- по продажу цигарок ПП-Сагателян Азіз Джанібекович,Світлина від Валерія Денисова.

  • мережа магазинів «КОВБАСКОФФ»,
  • – Торговий центр “МАГІГРАНД” із привласненням цілого шмату землі!…

Кишеньковий телеканал «ВITA TБ»- фінансування за рахунок міського бюджету, так само, як і  телеканал ВОДТРК  «Вінтера»- займався  піаром липових “перемог” міського голови Гройсмана В.Б., голови Вінницької ОДА  та їх оточення!

А ще:

– виділення земельних ділянок на Старому місті на підставних осіб по вул.Тракторна, буд.№1 належить бувшому першому заступнику міського голови Кістіону В.Є., рейдерське захоплення бувшим заступником міського голови Слишинським В.І. та його молодиками «тітушками» земельної ділянки біля 18 школи, ці так звані «тітушки» в подальшому часі приймали безпосередню участь на анти — майдані у Києві, після чого більшість з них перефарбувались та увійшли до муніципального підконтрольного меру Моргунову підрозділу «Гепард-Захист плюс», яким міська рада виділила 1,9 млн.грн.щорічно!Картинки по запросу "фото гройсмана"
– проведення “Евроремоту” в прокуратурах міста та області, а також ВААС за кошти громади Вінниці, тобто за рахунок міського бюджету.

До речі, за часу бездарного “керування” урядом Гройсманом зовнішній борг України за рахунок розкрадань та нових кредитів збільшився аж в 4 рази!!!За всі ці зловживання Гройсмана В.Б. треба притягувати до кримінальної відповідальності за статтею 364 ККУ Зловживання владою або службовим становищем! Як мінімум!

А ще подивіться журналістське розслідування про його оборудки…

Джерело

#влада #міськрада #гройсман.#корупція #НАБУ