На голову Політика Нового радника міського голови Вінниці у листопаді звільнили з управління СБУ у...

Нового радника міського голови Вінниці у листопаді звільнили з управління СБУ у Миколаївській області!

1328
0

Картинки по запросу "фото моргунова сергія"Сергій Моргунов призначив радником на громадських засадах полковника Служби безпеки України Петра Майданюка. Відповідне розпорядження міський голова Вінниці підписав 2 березня. 

Як і про кожного високопосадовця служби безпеки, про Петра Георгійовича гугл “знає” зовсім небагато. Зокрема відомо, що він працював на посаді начальника економічного відділу управління СБУ у Вінницькій області. Ще у 2011 році тодішній голова ОДА Микола Джига ввів Майданюка до складу державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації. А у 2017-ому міськголова Моргунов “виписав” Петру Георгійовичу нагороду з нагоди дня СБУ. Пізніше Петра Майданюка призначили заступником начальника голови СБУ у Миколаївській області. На цій посаді він працював до листопада 2020 року. Його звільнили через два місяця після призначення очільником Миколаївської СБУ ще одного вінничанина – Віталія Герсака.Картинки по запросу "фото Віталія Герсака"

Майданюк та ще шестеро його колег були позбавлені посад у результаті службової перевірки з приводу корупції у відділі “к”. Герсак ініціював відповідне розслідування після звернення місцевих активістів, серед яких був дехто Денис Жело – голова профспілки “Сильні разом”. – Петро Майданюк – заступник начальника СБУ в Миколаївській області. Це «касовий апарат» екс-начальника Миколаївського УСБУ Юрія Пасіка. Саме він, привіз його в наш регіон і посадив на ключові корупційні потоки. Пасіка вже поїхав, а Майданюк, так присмоктався до чорного налу, що ніяк не може відлипнути і покинути наше місто, – писав у Facebook Денис.

Про скандал у місцевому СБУ писали миколаївські видання, зокрема “Корабелов.инфо” та “НикВести”. Про Петра Майданюка та інших звільнених СБУшників миколаївський активіст висловлювався вкрай негативно: – Вищевказані співробітники спеціалізуються на зливі оперативної інформації і кримінальних справ представникам місцевого криміналітету. А також, допомагають платоспроможним бізнесменам, зводити особисті рахунки зі своїми бізнес-конкурентами, організовуючи прослуховування, стеження і збір іншої оперативної інформації.

Зазначимо, що жодних документальних доказів корупційної діяльності співробітників спецслужби Жело не оприлюднював. Ми намагалися зв’язатися з активістом, але відповіді, а разом з ними і “пруфіф” не отримали. Також додамо, що у своїх дописах він активно вихваляв начальника Миколаївської СБУ Віталія Герсака, президента Зеленського та його команду. Не можна виключати, що Жело є зацікавленою особою і пов’язаний особистими інтересами з Герсаком чи “правлячою” партією. – Нам вдалося переламати ситуацію і добитися справедливого результату, в першу чергу, завдяки принциповій позиції і рішучих дій начальника Миколаївського УСБУ Віталія Герсака.Картинки по запросу "фото Петро Майданюк заступник начальника  СБУ у Миколаївські області"

Час показав, що Президент України зробив правильний вибір. Віталій Герсак за два місяці зробив більше, ніж всі Миколаївське управління СБУ за останні 5 років, – писав він про звільнення Майданюка. Що цікаво, вже за два місяці після відсторонення семи миколаївських СБУшників у корупційний скандал потрапив вже сам уродженець Гайсина Віталій Герсак.

Журналісти-розслідувачі видання Bihus.info з’ясували, що його родина має коштовну нерухомість, багато землі й елітний автопарк. Перлина автопарку СБУшника – привезена із США ексклюзивна “Тойота Тундра”, яка коштувала 22 тисячі доларів. В Україні її тюнінгували, витративши на це ще близько 40 тисяч доларів. Дружина пана Віталія Раїса пояснила походження майна та автівок тим, що у неї “є людина, яка фінансує її та її родину”.

Додамо, що посадові обов’язки Майданюка у вінницькій міській раді наразі невідомі.

Джерело

#влада #СБУ #міськрада #корупція #моргунов