Новини 2,2 млн бюджетних гривень – на премії провладним журналістам!

2,2 млн бюджетних гривень – на премії провладним журналістам!

1519
0

Для улюблених журналістів, які завжди «об’єктивно» висвітлюють ситуацію в місті, мерії не жаль жодних мільйонів з кишень вінничан.

Бюджети телеканалу «ВІТА» з кожним роком ростуть все більше. А чим ближче до виборів, тим більше потрібно коштів журналістам для власної діяльності на благо міста. Ще у 2018 році Вінницька міська рада виділила на підтримку улюбленого телеканалу 11 204 323 грн , у 2019 – 17 269 852 грн, а на 2020 рік запланувала виділити 20 834 075 грн.

Лише за три роки бюджет телеканалу збільшився майже вдвічі, а половина зупинок в місті заклеєні їхніми обличчями з рекламою телеканалу, аби вінничани знали, кому йдуть їхні кошти.

Але це ще не все! За інформацією видання «Vlasno» , 67 працівників телеканалу отримали премії за минулий рік.

Найбільші премії у таких журналістів телеканалу:

На першому місці Юлія Андріянова. За минулий рік її преміювали на 130 тисяч гривень. А от її чоловік Сергій Андріянов за минулий рік отримав премій на «ВІТІ» в розмірі 46 тисяч гривень.

Сама ж жінка, згідно декларації за 2018 рік, отримала на «ВІТІ» за рік лише 20 067 гривень, тобто трохи більше 1600 грн на місяць. В той же час у чоловіка річна зарплата 140 383 грн.

На другому місці по преміям очільниця каналу Ірина Форманюк – 112 тисяч гривень.

На третьому місці з премією в 100 тисяч гривень головний інженер підприємства Василь Карпов.

На четвертому місці – журналіст,головний редактор каналу Микола Потатуєв. Він отримав 98 тисяч гривень.

Старший оператор Андрій Маєвський отримав 96 тисяч гривень. Крім того, журналістка Ірина Камоен отримала премій в розмірі 94 тисяч гривень, а редакторка ранкового шоу на «ВІТІ» Світлана Герук отримала премій на 83 тисяч гривень.

Зазначені на офіційному сайті комунального підприємства журналісти і ті, кого найчастіше можна побачити на подіях, отримали премій не більше, ніж на 30 тисяч гривень. Лариса Бондар – 14,7 тисяч, Оксана Святенко – 9,5 тисяч, Ірина Дідух – 25 тисяч, Марина Микитенко – 20 тисяч, Марія Бомбело – 11,7 тисяч, Олена Гук – 20 тисяч, Ірина Корж – 30 тисяч та Євгеній Варєніков – 14,8 тисяч гривень.

На фоні цих бюджетних багатомільйонних витрат Вінницької міської ради на “провладну правильну” журналістику, закиди “ботів Моргунова” про декілька тисяч доларів, що ми витратили на просування спільноти “Вінниця Корупційна” — це плювок в обличчя вінничан. На відміну, від місцевих депутатів, які витрачають гроші платників податків, ми фінансуємо себе виключно за власні кошти силами декількох представників малого та середнього бізнесу. Але не переживайте, скоро з такими керувальниками збанкрутуємо і ми