Політика Нове засідання “Рамштайн” вже незабаром: в Пентагоні назвали терміни

Нове засідання “Рамштайн” вже незабаром: в Пентагоні назвали терміни

308
0
У Міністерстві оборони США заявили про намір провести незабаром зустріч Контактної групи з питань оборони України. Це станеться в середині листопада – тобто вже дуже скоро. Захід стане 17-м за рахунком у форматі “Рамштайн”.
 

Про це повідомляє пресслужба Пентагону. Зазначається, що підтримка України збережеться – хоча й у менших обсягах.

Заступниця речника Пентагону Сабріна Сінгх каже, що Конгрес США поки що не надав додаткових коштів на допомогу нашій державі. Тому чиновниця закликала прийняти запит президента Байдена для продовження підтримки Києва.
 
“В середині листопада ми збираємось провести ще одну контактну групу з питань оборони України. Союзники та партнери продовжують підтримувати Україну, ми продовжуємо підтримувати Україну в тому, що їй потрібно в цій боротьбі”, – зазначила Сінгх.
 

Нагадаємо, що з минулого “Рамштайну” минув рівно місяць. Засідання закінчилося 11 жовтня в Брюсселі.

Чого очікувати від нового “Рамштайну”
Наразі важко давати конкретні прогнози. Поки що невідома точна дата зустрічі, а також її адженда. Втім на даному заході партнери, скоріше за все, зберуть для України певну кількість допомоги у вигляді пакетів озброєння.
 
Загалом же зустрічі “Рамштайну” тривають з початку війни. Поки що це продовжується й надалі, не дивлячись на те, що частина західних країн (перш за все США) зараз дещо відвернули свою увагу від України через події в Ізраїлі.
 
Є також певні проблеми з фінансуванням через внутрішньополітичні причини в самих Штатах.  Конгрес поки що не виділяє нам додаткові гроші – однак без допомоги Україна все одно не залишиться. А “Рамштайн”, куди входять понад 50 світових держав, може на деякий час стати альтернативою прямому фінансуванню з боку Вашингтону.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я