На голову Новини НБУ обмежує суму продажу валюти до 3 тисяч гривень

НБУ обмежує суму продажу валюти до 3 тисяч гривень

137
0

 Національний банк України зменшує максимальну суму продажу готівкової іноземної валюти одній особі в один операційний (робочий) день до суми, що не перевищує в еквіваленті 3 тис. грн

 Національний банк України зменшує максимальну суму продажу готівкової іноземної валюти одній особі в один операційний (робочий) день до суми, що не перевищує в еквіваленті 3 тис. грн. Про це йдеться в постанові Правління Нацбанку від 22 вересня 2014 р. № 591 "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України".

 

"Ураховуючи посилення напруги на готівковому сегменті валютного ринку, постановою передбачено зменшення максимальної суми продажу готівкової іноземної валюти одній особі в один операційний (робочий) день до суми, що не перевищує в еквіваленті 3 000 гривень", – йдеться в повідомленні.

 

Водночас в НБУ зазначають, що зазначене обмеження не поширюється на випадки купівлі фізичними особами-резидентами готівкової іноземної валюти з метою погашення зобов’язань в іноземній валюті за кредитними договорами, укладеними з уповноваженими банками.

 

Зазначимо, цією ж постановою Нацбанк зменшує розмір обов’язкового продажу надходжень в іноземній валюті зі 100% до 75%.

 

"Ці заходи мають виключно запобіжний і тимчасовий характер та будуть скасовані одразу після мінімізації відповідних негативних факторів на валютному ринку.

 

Визначені постановою норми набирають чинності з 23 вересня 2014 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я