Новини Нардеп: Підозра міністру – це пляма на КМУ, Мінфіні і владі в...

Нардеп: Підозра міністру – це пляма на КМУ, Мінфіні і владі в цілому

356
0

Такі гучні заяви, як «підозра», повинні бути результатом обгрунтованого аналізу і перевірки, а не початку таких процедур. 

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив Юрій Мірошниченко, народний депутат України (Опозиційний блок), інформує  zik.ua.

Нагадаємо, ГПУ підозрює міністра фінансів Олександра Данилюка у несплаті податків.

«Підозра міністру в уряді – це пляма на Кабінеті Міністрів, Міністерстві фінансів і владі в цілому», – заявив Юрій Мірошниченко.

Гість програми наголосив, що такі гучні заяви, як «підозра», повинні бути результатом обгрунтованого аналізу і перевірки, а не початку. Так, каже депутат, щодо багатьох високопосадовців діють так, начебто вони порушили закон.

«Реєструють підозру і просять у суду дати дозвіл перевірити… Звичайно, треба перевіряти. Але я звернувся би до наших колег із НАЗК, НАБУ, прокуратури, правоохоронних органів, які опікуються питаннями корупції, щоби такі речі, які мають резонанс, які впливають і на репутацію України на фінансових ринках… Мені здається, спочатку треба встановити провину, хоча би обгрунтувати її, а потім оголошувати на всю країну. А в нас навпаки», – заявив Юрій Мірошниченко.

Так, каже гість програми, у міністра навіть не спитали, чому не зійшлися доходи і витрати.

Юрій Мірошниченко наголосив, що людина вважається законослухняною до того моменту, поки не буде доведено протилежного.

Наталія Веселова, народний депутат України («Самопоміч»), зауважила, що у справі міністра фінансів, на її думку, хочуть довести свою ефективність.

«Коли ми заповнювали декларації, багато говорили про ефективність роботи НАЗК, про те, як виконують обов’язки представники цього державного органу, які отримують досить великі зарплати і не виправдовують тих затрат, які на них витрачає держава. Тому, можливо, якраз зараз вони намагаються показати свою ефективність?», – припустила Наталія Веселова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я