На голову Новини Найбільший у Вінницькій області хабар дістався "надзвичайникам"

Найбільший у Вінницькій області хабар дістався "надзвичайникам"

123
0

 Найбільший на Вінниччині хабар – 75 тисяч гривень отримали цьогоріч посадовці Державної служби надзвичайних ситуацій України в області.

 Найбільший на Вінниччині хабар – 75 тисяч гривень отримали цьогоріч посадовці Державної служби надзвичайних ситуацій України в області.

 

Про "корупційне життя" розповів начальник управління Вінницької обласної прокуратури Віталій Матвійчук, передає Укрінформ.

 

"Цьогоріч загальна сума неправомірної вигоди, отриманої підозрюваними та засудженими, склала більше 300 тисяч гривень. Найбільше "взяли" двоє посадовців Державної служби надзвичайних ситуацій України в області від двох приватних підприємців. Наразі ці службовці відсторонені від посад, на їх майно накладено арешт, підозрюваним обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту", – повідомив В. Матвійчук.

 

Лідерами корупційного рейтингу, за словами прокурора, є працівники міліції. До кримінальної відповідальності цьогоріч за злочини притягнули 13 осіб. У "спілці" регіональних корупціонерів також опинились посадовці установ виконання покарань, працівник органу судової влади, адвокат, податківець, службовці лісової охорони.

 

Загалом, правоохоронними органами області у поточному році до суду направлено 47 кримінальних проваджень про злочини з ознаками корупції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я