На голову Новини Інструкція, як судитись з ЖЕКом

Інструкція, як судитись з ЖЕКом

290
0

 Навіть якщо ви програєте суд – гірше вам від того не стане. Стягнути з вас більше того, що ви і так повинні були сплатити добровільно – суд не зможе

 1. НЕ ПЛАТИТИ ЖЕКу взагалі за послуги, за які не надаються окремі квитанції, або надаються на кшталт "тепло за кв.м."
Примітка: якщо у вас є непереборне бажання заплатити, бо ви боїтеся, що гроші витратите, і не буде чим платити після остаточного судового рішення – краще покладіть ці гроші в банк на депозит. На той час, коли вам таки доведеться щось заплатити – на рахунку буде вже купа відсотків 

 

2. Поцікавитись завчасно, ЗА ЩО САМЕ ЖЕК вимагає з вас бабло – тобто, чи є у вас договір, що саме в ньому написано, та т.і. Тут варіантів маса, і всю їхню різноманіьність я охопити не можу. Пишіть конкретні випадки – будемо розбирати по запчастинах. 

 

3. Дочекатись, поки ЖЕК подасть на вас до суду. Пам’ятайте, що стягнути борг з вас можна лише за 3 попередні роки, які відраховуються назад з дня ОТРИМАННЯ СУДОМ позовної заяви ЖЕКа! Подайте до суду ЗУСТРІЧНИЙ ПОЗОВ, вимагаючи належної "розшифровки" цифірі, взятої ЖЕКом зі стелі. Напишіть заперечення на позов ЖЕКу, посилаючись на те, що ніяких послуг ваш ЖЕК вам взаглі не надавав, а якщо надавав – то хай це доведе.

Навіть якщо ви програєте суд – гірше вам від того не стане. Стягнути з вас більше того, що ви і так повинні були сплатити добровільно – суд не зможе. Процес (з апеляцією та поданням на примусове виконання судового рішення) продовжується від 6 місяців до кількох років – за цей час може статись все, що завгодно.

Ваша позиція "того, хто в обороні" – надзвичайно вигідна. ЖЕКу треба відволікатись на суди, що не є їхнім профілюючим зайняттям – а це зайві ресурси. Хтось від ЖЕКу має ходити до суду – це час та гроші. Якщо ви чините грамотний спротив та затягуєте справу – стягнення з вас боргу стає для ЖЕКа малорентабельним зайняттям.

 

А якщо ви підіб’єте на таку тему сусідів…  Адже позови слухаються індивідуально – тому задовбеться якщо не ЖЕК, то суд. А якщо таке почнеться по всій країні!.. 

Звісно, ми жартуємо, але в кожному жарті є доля правди )

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я