На голову Новини Нацкомпослуг не побачив причин для зниження тарифів на тепло для населення

Нацкомпослуг не побачив причин для зниження тарифів на тепло для населення

211
0

 Національна комісія держрегулювання комунальних послуг не бачить підстав для зниження тарифів на тепло через зниження ціни на російський газ.

 Національна комісія держрегулювання комунальних послуг не бачить підстав для зниження тарифів на тепло через зниження ціни на російський газ.

«Під час розрахунку тарифів на теплову енергію, яка виробляється для потреб населення, використовується вартість природного газу українського видобутку – разом з ПДВ це 163 дол./тис. куб. м. Як бачите, нова вартість російського газу в 268,5 дол./тис. куб. м перевищує ту, яка використовується зараз. Тому в комісії зараз відсутні підстави для перегляду тарифів на теплову енергію для населення», – сказав голова комісії Валерій Саратов.

 

Як інформує finance.ua, з його слів, зниження тарифів на теплову енергію для таких категорій споживачів як «бюджет» та «інші», а це бюджетні організації та бізнес-структури, виходячи з укладених з РФ домовленостей, може становити близько 20-25%.

 

«У вартість гігакалорії теплової енергії для таких організацій поки що закладена стара ціна природного газу в розмірі 450 дол./тис. куб. м. Виходячи з досягнутих президентом України домовленостей про нову ціну на газ, безперечно, вартість теплової енергії повинна бути переглянута. За нашими попередніми підрахунками, тарифи на теплову енергію для категорій споживачів «бюджет» та «інші» можуть бути зменшені на 20-25%», – зазначив глава Нацкомпослуг.

 

Водночас, він визнав, що перегляд тарифів – досить складний процес, тому нові ціни на теплопостачання для бюджетних організацій і бізнесу можуть почати діяти, в кращому випадку, з лютого наступного року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я