На голову Новини За ялинку без відповідного чіпу штрафуватимуть!

За ялинку без відповідного чіпу штрафуватимуть!

184
0

 Міліція Вінниччини спільно з працівниками лісового господарстваслідкує за тим, щоб громадяни не вчиняли правопорушень, пов’язаних з продажем та придбанням незаконно зрубаних хвойних дерев.

 Міліція Вінниччини спільно з працівниками лісового господарстваслідкує за тим, щоб громадяни не вчиняли правопорушень, пов’язаних з продажем та придбанням незаконно зрубаних хвойних дерев.

 

Про це під час прес-конференції розповів начальник дозвільної системи та ліцензування УМВС України у Вінницькій області підполковник міліції Ігор Ковалик.

Напередодні новорічних та Різдвяних свят працівники міліції спільно з представниками лісового господарства здійснюють посилений контроль за охороною хвойних насаджень, лісових масивів, прилеглих до населених пунктів та автошляхів, перевіряють ринки з метою запобігання незаконній вирубці хвойних дерев. Для цього створені мобільні групи, які працюють на території Вінниччини.

З метою недопущення правопорушень, пов’язаних з незаконною порубкою дерев хвойної породи, працівники лісового господарства проводять електронне чипування новорічних ялинок. На кожній ялинці, яка продається без порушень законодавства, має бути електронний білий або чорний чип з номером. Цей номер занесений до електронної бази лісгоспу і в будь-який час доби, зателефонувавши за вказаним на чипі телефоном, можна дізнатись про легальність продажу тієї чи іншої ялинки, в якому господарстві вона була вирощена.

Адміністративну відповідальність за даний вид правопорушень нестиме як продавець, так і покупець. Сума штрафу становить від 189 до 1753 гривень. В цьому році в місті Вінниці працівниками лісгоспу складено сімнадцять таких адмінпротоколів, вилучено з продажу 35 дерев хвойної породи.

СЗГ УМВС України у Вінницькій області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я