На голову Новини На Вінницькому „Ярмарку ідей”

На Вінницькому „Ярмарку ідей”

192
0

15 березня у приміщенні Вінницької обласної філармонії „Плеяда” відбувся Перший Регіональний Форум соціальних інвестицій. В рамках „Ярмарку ідей”, що відбувся після пленарного засідання, учасники форуму мали можливість дізнатися про нові форми співпраці, презентували власні здобутки та інноваційні проекти, налагоджували нові для себе контакти з іншими учасниками Форуму.

15 березня у приміщенні Вінницької обласної філармонії „Плеяда” відбувся Перший Регіональний Форум соціальних інвестицій. Його учасників привітали та побажали творчої роботи заступник голови обласної ради Дмитро Медведев та начальник управління внутрішньої політики ОДА Ігор Смірнов.

На пленарному засіданні докладно розповів про різноманітні напрями роботи міжнародного фонду „Відродження” його виконавчий директор доктор філософських наук Євген Бистрицький. Особливу увагу він приділив програмам, що сприяють розвитку громадянського суспільства в Україні.
 

Саме у цьому ключі пролунав і виступ одного з організаторів заходу, почесного голови незалежної профспілки „Голос народу” Віктора Малиновського, якій підкреслив важливість пробудження самосвідомості громади, її віри в можливість відстоювати свої права в умовах свавілля бюрократії місцевого самоврядування.

В рамках „Ярмарку ідей”, що відбувся після пленарного засідання, учасники форуму мали можливість дізнатися про нові форми співпраці, презентували власні здобутки та інноваційні проекти, налагоджували нові для себе контакти з іншими учасниками Форуму. Була проведена презентація донорських установ, а також робота в профільних секціях.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я