Економіка На Харківщині через суд оскаржили законність платіжок “за доставку газу”!

На Харківщині через суд оскаржили законність платіжок “за доставку газу”!

5533
0

На Харківщині через суд оскаржили законн…У Харківській області в адміністративному суді оскаржили встановлення плати за доставку природного газу до осель.

Позов направлений до Харківського окружного адміністративного суду. Позивачка – мешканка Чугуєва Маргарита Лихачова. Відповідач – Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Третіми особами до справи передбачається долучити Антимонопольний комітет України і Державну регуляторну службу України.

Позивачка просить суд визнати протиправною та скасувати постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг “Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для АТ “Харківгаз” №3033 від 24 грудня 2019 року. Позовна заява датована 29 січня 2020 року.

Адвокат Роман Лихачов висловив переконання, що вказана прийнята без необхідних обґрунтованих розрахунків складових плати за розподіл (доставку) природного газу, порушує антимонопольне законодавство та багато інших законодавчих актів.

Українці почнуть отримувати по дві платіжки за газ – з січня споживачі будуть отримувати окрему квитанцію за доставку “блакитного палива”.

Джерело

#влада #віноблгаз #корупція #платіжки #суд