На голову Новини Минув рік як влада мера Моргунова вкрала у вінничан погруддя Т.Шевченка!!! Що...

Минув рік як влада мера Моргунова вкрала у вінничан погруддя Т.Шевченка!!! Що далі?

128
0

Сьогодні у Вінниці на Майдані Героїв Небесної Сотні громадські активісти Вінниці та небайдужі вінничани прийшли згадати отой цинічний злочин міської влади мера Сергія Моргунова! Зроблений вночі, підступно, за допомогою муніципальної поліції та тітушок! ДВІЧІ!!!

Минув цілий рік з того часу, як вінницька влада цинічно пограбувала громаду міста Вінниці – викрала з центральної площі погруддя Кобзаря, яке було встановлено там майданівцями під час Революції Гідності!…

Обидва рази злочин міська влада здійснювала вночі, піділо, руками тітушок, за підтримки національної та муніципальної поліцій!!!

За допомогою тітушок (вдумайтесь!!!) на цьому місці рік тому був встановлений пам’ятник Героям Небесної Сотні – покруч з рідким цвітом, який опадає на палі, що розпинають карту України, з якої і проростає той покруч. Штирі протинають корені тому потворному чужинському дереву-покручу…

Світлина від Свентольда Кісіля.

На ті штирі нанизано 107 квіток, які символізують душі загиблих на Майдані Героїв, душі, які посаджено на палі, як саджали на палі славетних козаків жорстокі вороги українського народу. Цвіт з покруча теж прогнозовано упаде на ті палі – цвіт нації нашого народу програмується на знищення, його, за концепцією цього пам’ятника, чекає доля така ж, як і Героїв Небесної Сотні.

Автори цього ганебного проекту планували підписати кожну з квіток на палях іменами загиблих Героїв. Але родини Героїв Небесної сотні відмовились. Тому цей покруч так і відкривали 23 лютого рік тому без імен та жодних підписів, які б могли його ідентифікувати як “пам’ятник” Героям Небесної Сотні.

Та ви лише погляньте на ОЦЕЙ витвір, чи хоч близько він гідний наших Героїв???

Автори лише цинічно двічі процитували … Тараса Шевченка (!), мабуть тому, що двічі спаплюжили його ім’я, викравши пам’ятник – на табличці “Борітеся – поборете!” та на трьох, опалих на стовбур квітках, “І живим, і мертвим, і ненародженим”. Тож наступні покоління – ненароджених ще дітей – уже цим покручем вороги українського народу намагаються програмувати на негатив.

 А допомагав у цьому викраденні лицемірний горе-патріот з партії “Свобода” Володимир Базелюк, привласнивши майно громади й оббрехавши справжніх патріотів!

Ось так у Вінниці міська влада з мовчазної згоди обласної влади зганьбила пам’ять Героїв Небесної Сотні та духовного гетьмана Майдану Тараса Шевченка!

Цього дня громадські активісти ВКОТРЕ висловили свої обурення АНТИНАРОДНИМИ діями вінницької влади! Вони також занесли своє Звернення до ОДА…

А ще – рвали передвиборчу агітацію Петра Порошенка, який зрадив їх сподівання й надії…

ТО ЩО ДАЛІ, ВІННИЧАНИ???

ЧИ ЗМОВЧИМО ЗНОВУ ЦЮ НАРУГУ НАД НАШИМИ ГЕРОЯМИ Й ТАРАСОМ ШЕВЧЕНКОМ???

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я