Блоги Місяць тарифного протесту

Місяць тарифного протесту

495
0

Українці, вінничани, ми добре знаємо до чого призведе підвищення тарифів на комунальні послуги, тому пропонуємо “місяць тарифного протесту”, щоб влада зрозуміла – люди ледь виживають.

Вони вирішили добити людей, відмінивши пільгову ціну на газ та встановивши єдину ціну для всіх категорій населення – 6879 грн. за тис.куб. Така ціна встановлюється в той час, коли газу власного видобутку за 2015 рік – 19 мільярдів кубометрів, а на потреби  ЖКГ використали 17 мільярдів кубів.

Одразу розуміємо, що здорожчає опалення і гаряча вода в 2.5 раза, вода холодна та водовідведення. 

Ми знаємо, що за останні два роки українці збідніли в три рази, а до кінця року збідніють в п’ять разів. В Україні кожен день йде з життя понад 500 людей від того, що не можуть забезпечити себе ліками та продуктами харчування.

Влада не хоче чути та сідати за стіл переговорів з людми, та продовжує знищувати громадян. А ви продовжуети платити грабіжницькі тарифи олігархам-чинушам.

ГО “Голос-народу”, Партія пенсіонерів України у Вінниці та Народна рада Майдану Вінничини готові об’єднати зусилля для розробки спільного плану дій для захисту людей. Всі хто хоче допомогти, приєднуйтесь!

Окремо хочу звернутися до тих, хто висвітлює події в нашій державі: Панове журналісти! Досить підігравати Кабміну та писати про ринок газу в державі і його “ринкову ціну”, які зараз лобіюють Гройсман та його поплічники!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я