На голову Економіка Міністр Рева пояснив, на кого спрямований законопроект із працевлаштування ФОП

Міністр Рева пояснив, на кого спрямований законопроект із працевлаштування ФОП

134
0

Ініціатива про обмеження використання фізичних осіб-підприємців замість найманих працівників стосуватиметься лише тих роботодавців, які мінімізують свої платежі до державного бюджету! Видно, вони там вважають це великим гріхом…

Про це сказав міністр соціальної політики Андрій Рева в телеефірі:

“Я хочу заспокоїти: про фізичних осіб-підприємців не йдеться. Вони як працювали, так і будуть працювати, але тих, хто намагається використати ці державні механізми для мінімізації своїх платежів у бюджет – з ними ми будемо боротися, що б вони про нас не казали”, – сказав злий Рева.

Він пояснив, що “мова іде про тих роботодавців, які намагаються мінімізувати свої податкові виплати, використовуючи інструменти, які держава дає не на підтримку великого бізнесу, а на підтримку бізнесу малого”.

“Коли вони, використовуючи ці державні механізми, спрямовані для дрібних підприємців, мінімізують свої власні затрати на сплату податків, то вони в першу чергу обкрадають своїх працівників, і всіх присутніх в залі”, – зазначив Рева.

Водночас, прем’єр-міністр Володимир Гройсман зауважив, що законопроект не розглядався на засіданні уряду і поки що лише винесений на обговорення громадськості.

 

Нагадуємо:

Міністерство соціальної політики пропонує ЗАБОРОНИТИ використовувати цивільні відносини між компанією та фізичною особою–підприємцем замість найму такої особи на роботу.

Пропонується доповнити Кодекс законів про працю новою статтею — “Ознаки наявності трудових відносин”.

У статті будуть прописані 7 критеріїв, які вказують на трудові відносини між двома особами.

Наявності одночасно будь-яких трьох із вказаних критеріїв буде достатньо, щоб відносини визнали трудовими, а роботодавець заплатив за кожного неоформленого співробітника штраф у 30 мінімальних заробітних плат (понад 125 тисяч грн станом на лютий 2019 року).

IT-індустрія виступає проти таких змін до Кодексу законів про працю, якими уряд хоче “прикрити” схему з працевлаштуванням ФОПів.

Чиновники Мінсоцполітики стверджують: мета Змін до Кодексу законів про працю, якими уряд хоче “прикрити” схему з працевлаштуванням ФОПів, – легалізація трудових відносин…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я