На голову рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ Слідство у справах Майдану не просувається, бо немає підтримки нинішнього керівництва України!

Слідство у справах Майдану не просувається, бо немає підтримки нинішнього керівництва України!

139
0

Начальник Управління спецрозслідування Генпрокуратури Сергій Горбатюк заявив, що розслідування злочинів проти протестувальників на Майдані у 2013-2014 рр. не завершилося через відсутність підтримки керівництва України та правоохоронних органів!!!

Як вам оцінка уряду Порошенка – Гройсмана???

Про це він сказав під час круглого столу “5 років після подій Євромайдану”:

“Чому не досягнуто повноцінних результатів, незважаючи на всі докладені зусилля?… На жаль, тієї допомоги, підтримки, яка потрібна була і яку, насамперед, декларували (слідчі – ред.), її не отримували. (підтримку – ред.) Саме від керівництва держави, керівництва правоохоронних органів”, – заявив Горбатюк .

За його словами, тільки сім’ї Небесної сотні, їхні адвокати, представники громадських організацій сприяли слідству.

Він розповів про дії керівництва МВС України та СБУ, які не сприяли розслідуванню!

Горбатюк зазначив: оперативні підрозділи цих структур не сприяли слідству, за винятком розслідування використання “тітушків” на Майдані.

А 36 осіб, яким повідомлено про підозру у скоєнні злочинів під час Революції гідності, продовжують працювати в правоохоронних органах!!!

“На сьогодні з тих, кому повідомлено про підозру, 36 продовжують працювати в правоохоронних органах, із них десятеро – на керівних посадах”, – сказав він.

Горбатюк також дорікнув судовим інстанціям через затягування розгляду справ Майдану в суді.

За його словами, загалом у країні розслідуються 4700 епізодів злочинів, скоєних проти учасників протесту, повідомлено про підозру 442 особам, стосовно 289 підозрюваних справи направлено до суду, під вартою у справах Майдану перебувають 13 осіб, суд визнав винними 52 людей, а  9 засуджено до позбавлення волі.

А щодо Гройсмана…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я