На голову Новини Міністр Дубілет: на перепис населення виділили аж 5 мільярдів!!!

Міністр Дубілет: на перепис населення виділили аж 5 мільярдів!!!

278
0

Міністр кабінету міністрів Дмитро Дубілет заявив, що згідно з проектом Держслужби статистики перепис населення обійдеться Україні у 5 мільярдів гривень!!!

І це при шалених зовнішніх боргах в найбіднішій країні Європи???

Пряма мова Дубілета: “Зараз говорять про те, що час зробити ще один перепис населення. Мені нещодавно у проекті Держстату принесли дані про бюджет цього перепису, він складає 5 мільярдів гривень, і я розумію, що ефективніше та простіше буде зробити так званий електронний перепис населення”.

Міністр припустив, що перепис населення можна замінити створенням єдиного реєстру українців шляхом об’єднання 6-7 різних реєстрів, в яких “розпорошені” базові дані про громадян.

22 вересня 2019 стало відомо, що Інститут демографії та соціальних досліджень НАН України проведе пробний перепис населення в Оболонському районі Києва і Бородянському районі Київської області.

Нагадаємо:

  • 30 серпня прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що уряд вивчає питання можливості провести всеукраїнський перепис населення до кінця 2019 року.
  • За словами Гончарука, перепис вже було заплановано на грудень 2020 року, але новий уряд вивчає можливість провести його вже цьогоріч.
  • Останній перепис відбувся у 2001 році.

Джерело