На голову Новини Кучма хоче прописати в угоді щодо тиші на Донбасі “не стріляти у...

Кучма хоче прописати в угоді щодо тиші на Донбасі “не стріляти у відповідь”! Він нормальний???

308
0

Кучма КУЧМАНУВСЯ!!! Лише так можна охарактеризувати цю пропозицію Кучми-перемовника із сучасним злим і підступним ворогом України!!!

Голова української делегації на переговорах щодо врегулювання ситуації на Донбасі в рамках Тристоронньої контактної групи в Мінську Леонід Кучма заявив про “необхідність” прописати в нових домовленостях про “режим тиші” в зоні збройного конфлікту норму “не стріляти у відповідь”!!!

Про це Кучма заявив у Мінську 5 червня, повідомляє прес-служба Адміністрації президента Зеленського.

Він повідомив, що ТКГ обговорювала проблеми безпеки. Однією з домовленостей стало зазначення не лише часу початку “режиму тиші”, а й механізму його запровадження.

 “Це принципово. Бо жодна сторона не хотіла ставити себе в незручне становище, щоб потім відповідати за це. А сьогодні ми перед усім світом повинні показати, що хочемо цього “режиму тиші”. Має бути записано, щоб не стріляти у відповідь, а також запроваджена заборона на обстріл громадських об’єктів – шкіл, дитячих садків. До 19 червня група повинна розробити такі пропозиції. Ми маємо 19 числа їх затвердити”, – сказав Кучма.

Він заявив, що засідання робочих груп у рамках Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях вперше пройшли конструктивно.

ЯК ВАМ ТАКА КОНСТРУКТИВНІСТЬ, КОЛИ ВОРОГ СТРІЛЯЄ В ТЕБЕ, А ТИ НА СВОЇЙ ЗЕМЛІ НЕ МАЄШ ПРАВА????

ЦЕ РЕАЛЬНА ЗРАДНИЦЬКА ПОЗИЦІЯ!!!

“Вперше засідання робочих груп пройшли конструктивно. Всі сторони хотіли знайти рішення. Тон дискусії був зовсім іншим, ніж це було досі. Ми приїхали з дорожньою картою від президента України. Меседжі були такі, що глава держави справді хоче, щоб у тому регіоні був мир. На засіданні Тристоронньої контактної групи я висловив ті побажання, які почув від президента”, – сказав Кучма. 

Директор Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович вважає нонсенсом ідею заборонити відповідати на обстріли на Донбасі.

“Не стріляють у відповідь ті, кого поставили до стінки”, – заявив В’ятрович.

Нагадуємо:

  • В інтерв’ю іноземним ЗМІ в березні тоді ще кандидат у президенти Володимир Зеленський заявив, що на Донбасі перш за все “треба припинити стріляти”.
  • Збройні сили України на Донбасі знаходяться в “режимі тиші”, але мають право відкривати вогонь, коли на них здійснюється напад. А як ще інакше?
  • У щоденних зведеннях щодо ситуації в зоні бойових дій штаб ООС повідомляє, що українські військові відкривають вогонь лише у відповідь  на обстріли з боку збройних формувань Російської Федерації.

Люди в соцмережах цією “пропозицією” просто ОБУРЕНІ!!!

Виктор Мартынюк

Позиція боягуза і зайняття слабкої позиції. Ось що він пропонує. Якщо це, як було сказано, йде від президента, то хай він горить… під обстрілами.
 
Vlad Maiko

Сдается мне, ноги у этого предложения растут из московии: ответки стали точнее, и желающих воевать за дыру поуменьшилось. А по сему, нужно докупить высокоточных боеприпасов и круглосуточных систем наведения к ним. Чтобы так: выстрелил- гарантировано получил прилет-привет.
 
Дмитро Шимоняк

Нехай їде в “Л\ДНР” і там пропагує цю галіматью.
 
Александр Ходзинский

А вот уже и Ценова пристроили – с сегодняшнего дня руководит полицейскими силами в зоне ООС. “Достойное” наказание! Вот так и всех остальных “виновников ” пристроят – ни о ком не забудут. Таки да – ментовская мафия бессмертна!
 
Oleksandr Konovalchuk

Старість – не радість. Воно треба йому, ці ТКГ? Чи боїться за майно зятя і дочки?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я