На голову Новини Днями п’яні поліцейські вбили дитину! Вінницькі теж не відстають!

Днями п’яні поліцейські вбили дитину! Вінницькі теж не відстають!

158
0

Містами України проходять стихійні пікети під приміщенням управлінь Національної поліції у зв’язку зі смертю 5-річного хлопчика Кирила Тлявова у Переяславі-Хмельницькому, у вбивстві якого підозрюють п’яного поліцейського!

У Вінниці із правоохоронцями теж все складно! Безкарно вночі б’ють юристів та громадських активістів, не відкриваючи після цих фактів кримінальні провадження… Ага, б’ють вже і вдень!!!

Ось Вам ще трішки “трешу” з правоохоронцями…
Близько 17 години громадянин Вадим Шмагалов (колишній працівник слідчих органів, займався адвокатською діяльністю, має вищу юридичну освіту), вбачаючи правопорушення на пр.Юності – викликав поліцію…, отримав від патрульних удар в грудну клітину, був повалений на землю та в кайданках доправленний у відділок – де не дозволили скористатись телефоном, не знімаючи кайданок…

Світлина від Ruslan Petrovich Shalom.
СОГ теж відмітилась – при відборі пояснень та заяви про злочин, в лікарні – не дали можливості сфотографувати СВОЮ заяву!!!
Що це відбувається!?!?!?
Повний песець!!!
Одні в діток стріляють задля розваги, інші заявників гамселять!…
Що це за “вишкіл” такий!?
Опівночі, через вбивство дитини поліцейськими – очільник Київської області подав рапорт про відсторонення від займаної посади!

Невже лише смертями має вимощуватись шлях демократії цієї країни!?

АВАКОВ, ДАВАЙ ВЖЕ ДОСВІДОС!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я