На голову Новини Крим проголосив незалежність

Крим проголосив незалежність

158
0

 Верховна Рада Криму на позачерговому засіданні у понеділок прийняла постанову «Про незалежність Криму».

 Верховна Рада Криму на позачерговому засіданні у понеділок прийняла постанову «Про незалежність Криму».

 

За нього, як повідомляє прес-центр Верховної Ради АРК, проголосували 85 депутатів.

 

«Проголосити Крим незалежною суверенною державою ‒ Республікою Крим, в якій місто Севастополь має особливий статус … Республіка Крим звертається до Організації Об’єднаних Націй, до всіх держав світу із закликом визнати незалежну державу, створену народами Криму», ‒ сказано в постанові.

 

«З дня набрання чинності цієї Постанови на території Республіки Крим не застосовується законодавство України, не виконуються рішення Верховної Ради України та інших державних органів України, прийняті після 21 лютого 2014. Законодавство України … застосовується на території Республіки Крим до відповідних нормативних актів Республіки Крим», ‒ мовиться в документі.

 

Згідно з ним, діяльність державних органів України на території Криму припиняється, їх повноваження, майно і грошові кошти переходять до державних органів Республіки Крим, визначеними урядом Республіки Крим.

 

З метою захисту прав і свобод громадян та суб’єктів економічної діяльності суди України на території Республіки Крим продовжують функціонувати, при цьому їх рішення, що стосуються застосування законодавства України на території Криму, не повинні суперечити з постановою про незалежність.

 

Вищими судовими органами на території Криму є відповідні апеляційні суди, що знаходяться на територіях Республіки Крим та міста з особливим статусом Севастополя.

 

Всі установи, підприємства та інші організації, що засновані України або за її участю на території Криму, стають установами, підприємствами та іншими організаціями, заснованими Республікою Крим .

 

«Державна власність України, яка перебуває на день прийняття цієї Постанови на території Республіки Крим, є державною власністю Республіки Крим», ‒ сказано в постанові.

 

Власність профспілкових та інших громадських організацій України оголошена власністю підрозділів відповідних організацій, що знаходяться в Республіці Крим, а якщо таких немає ‒ державною власністю Республіки Крим.

 

«Республіка Крим в особі Верховної Ради Автономної Республіки Крим звертається до Російської Федерації з пропозицією про прийняття Республіки Крим до складу Російської Федерації як нового суб’єкта Російської Федерації зі статусом республіки», ‒ також сказано в документі.

Постанова набирає чинності з дня його прийняття.

 

Крім того, Верховна Рада АРК перейменував себе в Державна Рада Республіки Крим.

 

Нагадаємо, влада Криму заявила, що 16 березня за приєднання Криму до Росії проголосувало 96,77 % жителів півострова (без урахування Севастополя, де проходив окремий плебісцит).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я