На голову Економіка Крадіжка в Укрспирті триває, Україна забита лівим спиртом!

Крадіжка в Укрспирті триває, Україна забита лівим спиртом!

221
0

Відомий український бізнесмен, засновник ТМ «Хортиця» Євген Черняк заявив, що в державній компанії «Укрспирт» триває злодійство, і країна наповнена «лівим» спиртом!

“Любі друзі. Вибачте що відриваю вас від трансгалактичних реформ в Україні, від держави у смартфонi і інших інновацій, але злодійство в Укрспирт триває. ОПГ продовжує керувати, увага, державним концерном.

Україна під зав’язку забита лівим спиртом. 60% обороту роздрібних точок йде по всім відомої формі-2. Здоров’ю людей продовжує загрожувати контрафактний алкоголь.

Кришують процес силовики. Спирт не може потрапляти по повітрю до споживача. Він їде при супроводі поліцiянтiв, завдання яких вирішувати питання, що виникають в дорозі і роздавати хабарі. У мафіозний бізнес залучено дуже багато людей…

Готівка, правопорушення, політики, дах кримінальних бізнесменів. Вам все це подобається? Так все повинно бути ?

Ви це обіцяли???

Пройшло багато часу. У вас всі важелі влади. Ви обіцяли порядок. Ви обіцяли, що мародери будуть покарані. Ви обіцяли багато чого. Запросили документи. Ці документи ми як експерти галузі підготували.

Що далі? Вони вам були потрібні, щоб обілетити контрафактникам? Або навіщо?

Провідні бізнесмени країни з Розетки і Нової Пошти, компаній побудованих з нуля, без приватизацій, політиків і бюджетних грошей, просять не вводити закон по касових апаратах, але ви фіскалізіруєте малий бізнес. Щоб наповнити бюджет.

Але поруч, прямо у вас під носом, крадуться суми в кілька разів більші, ніж те, що ви хочете побачити після тотального запровадження касових апаратів.

Розумію, що є важливі завдання, крім Укрспирту, але не бачу поки виконання жодної обіцянки.

Прочитав сьогодні програму уряду, без єдиного дід-лайна виконання, за все хороше, проти всього поганого і з планом залучити 50 млрд $ інвестицій.

Так спочатку реформи, а потім інвестиції. Таке правило у грошей. Інакше підуть ці мільярди в інші країни, разом з людьми, які продовжують виїжджати, залишивши в Україні пенсіонерів, корупціонерів і Свинарчуків з Укрспіртом! »

Джерело