На голову Новини Кандидатуру Єгора Соболєва пропонують на місце генпрокурора

Кандидатуру Єгора Соболєва пропонують на місце генпрокурора

84
0

Командир добровольчого батальйону «Донбас» Семен Семенченко пропонує замінити теперішнього Генерального прокурора Віктора Шокіна на нардепа Єгора Соболєва.

Командир добровольчого батальйону «Донбас» Семен Семенченко пропонує замінити теперішнього Генерального прокурора Віктора Шокіна на нардепа Єгора Соболєва.

 

Єгор Соболєв. Фото: http://joinfo.ua/

 

На думку командира «Донбасу», зміни на керівних посадах в Україні повинні тривати і не зупинятись на призначені Михайла Саакашвілі на посаду главу Одеської ОДА. Адже дійсно вплинути на Росію може лише сама Україна, ставши «потужною державою».

«А цього без відповідальності військових і цивільних чиновників за свої дії чарівним чином не відбудеться», – зазначає Семенченко. А тому він додає, що ідея зміни генерального прокурора з Віктора Шокіна на Єгора Соболєва, яка виникла у представників БПП, не просто має право на життя: «це реальний варіант». «Наявність юридичної освіти не заважала всім попередникам нинішнього генерального бути вірними адептами системи кругової поруки і безкарності.

Як і зірки на погонах у начальників генштабу і міністрів оборони не завадили їм варити в «котлах» кашу, яку Україна відбуває дотепер», – вважає Семенченко. У зв’язку з цим, командир підтримує ймовірну кандидатуру Жгора Соболєва на місце генерального прокурора. «Соболєва в генпрокурори! Халтурників, нездар і злодіїв на нари! І тоді нам не треба буде через раз ворожити «що задумав Путін».

Нам буде просто плювати», – резюмує командир. Нагадаємо, перший заступник комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки й оборони Семен Семенченко підписав документ про чергову лікарняну відпустку іншого члена цього комітету, лідера «Правого сектору» Дмитра Яроша, який досі заліковує поранення руки. Семенченко каже, що в парламенті не вистачає Яроша, адже основний фронт нині саме там.

 

Джерело: patrioty

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я