На голову Новини “Інвестиційні проекти” вінницької влади: МІСЬКА РАДА ГОТОВА «ЗАКОПАТИ» НА КЛАДОВИЩІ ПОНАД МІЛЬЙОН...

“Інвестиційні проекти” вінницької влади: МІСЬКА РАДА ГОТОВА «ЗАКОПАТИ» НА КЛАДОВИЩІ ПОНАД МІЛЬЙОН ЄВРО !!!

72
0

Інвестиції та проекти бувають різними: у економіку, здоров*я, спорт, у навчання і врешті – у світле майбутнє…

А вінницька влада на чолі з С.Моргуновим має такі “плани” щодо вінничан: у мікрорайоні Сабарів вона запланувала будівництво кладовища! Процес забудови має розпочатись у травні 2017 року і завершитися до кінця 2018. Хто саме виконуватиме роботи, буде визначено під час відкритих торгів, які мають відбутися 25 квітня.

 

40 334 870 гривень 67 копійок, або, за курсом НБУ на 13.04.17, понад 1,4 мільйона євро. Така сума фігурує в оголошенні про тендер на будівництво кладовища у Сабарові, повідомляє сайт держзакупівель Prozorro.

Замовником будівництва виступає департамент комунального господарства і благоустрою Вінницької міської ради. Згідно з технічною документацією, на новому кладовищі передбачається, зокрема, зведення адмінбудівлі та будівлі охорони, установка залiзобетонної огорожi з панелей довжиною 3 м, облаштування майданчику для сміття, доріжок та газонів, висадка дерев та кущів.

Територія кладовища становитиме аж 36 га, а розташоване воно буде навпроти мікрорайну Академічний, на полі, де 10 років тому екс-мер Вінниці Олександр Домбровський планував створити науково-технічний парк.

Розраховане кладовище на 10 років. Тож коли цей термін спливе, міська влада змушена буде ЗНОВУ шукати місце для поховання, а міський бюджет – фінансувати будівництво нового кладовища! В усьому світі вже давно перейшли до процесу кремації тіл, а відтак – тамтешні кладовища значно компактніші за розмірами…

На думку багатьох вінничан, проблему – і земельну, і фінансову – могло б частково вирішити будівнитцво крематорію. За інформацією у мережі інтернет, піч для нього сьогодні коштує від 450 000 до 1 000 000 євро.

Днями підВінницькою мерією мешканці Сабарова вийшли на акцію протесту проти будівництва кладовища, але влада їх вкотре не почула…

А влада – все така ж… Глуха до голосу Народу… Як і попередня! 

Джерело: Власно.інфо

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я