На голову Новини Такого Порошенко точно не очікував! В ЄС відкрито натякають, що пора валити...

Такого Порошенко точно не очікував! В ЄС відкрито натякають, що пора валити …

148
0

Україна має покінчити з імітацією реформ і почати реально будувати демократичну державу.

Адже за ідеали європейської життя загинуло десятки тисяч людей! Ці люди загинули не за владу нинішніх, а за майбутнє своїх дітей ..

Про це заявив напередодні глава представництва Європейського Союзу в Ватикані, екс-посол ЄС в Україні Ян Томбінський під час Національного форуму «Трансформація України» в Києві ,  передає  elise.com.ua

«Потрібно закінчити імітацію і будувати державу, будувати реальність. На початку цієї проблеми була імітація державності, відсутність реального, щоденного інвестування в механізми демократії, в інститути державності, в переконання людей, що право служить захисту загального інтересу, що держава – це не елемент, який потрібно розділити між вузькою групою людей, тим більше після таких трагічних подій в Україні », – підкреслив Томбінський.

Перш за все, на думку екс-посла в Україні, необхідна підзвітність партій суспільству. Далі – повноцінна робота всіх інституцій, зокрема – ЦВК, у якій до сих пір немає мандата, і Рахункової палати.

Томбінський також підкреслив бездіяльність суб’єктів владних повноважень України щодо умов для підприємців, які могли б уже 2,5 працювати на європейському ринку.

Він наголосив на важливості вірних рішень в сфері енергетики, зокрема установки лічильників в приватних квартирах, і тарифних квот.

Окремо екс-посол підкреслив важливість обороноздатності і безпеки країни.

«Ці всі установи, на які люди платять свої податки, нездатні захистити громадянина на дорогах, на вулицях, в школах. А це – елемент суспільної інвестиції », – сказав він.

Томбінський, резюмуючи, зазначив, що без боротьби з корупцією «не демократії, справедливості, економічного розвитку і не буде міжнародної допомоги» і Україна повинна сама ініціювати реформи, тому що за реформами, підкреслив він, піде і міжнародна допомога.

Дана заява високого європейського чиновника – це холодний душ для Порошенка, який останнім часом кругом кричить про свої нібито реформах і, можливо, сподівається, що його слова когось введуть в оману.

Спіч Тобінского означає, що українська влада на чолі з президентом Порошенко намагається створити лише імітацію реформ, головна з яких – реальна боротьба з корупцією. Насправді ж, ніяких реформ немає, а є тільки їх явний і нахабний саботаж під керівництвом, знову таки, Порошенко, який є корупціонером №1 в Україні, а також очолює контрреволюцію в країні

Причому, на Заході все це прекрасно бачать …

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я