На голову Новини Інформаційна зустріч без надання інформації

Інформаційна зустріч без надання інформації

184
0

25 травня 2011 р. відбулась інформаційна зустріч мешканців будинків по проспекту Юності та членів профспілки «Голос народу» з представниками місцевої влади, яка була представлена депутатом міської ради, співробітниками ЖЕК-№6, Водоканалу та Теплокомуненерго. Численний десант представників міської влади намагався переконати присутніх в ефективності своєї роботи. Лунали навіть заклики підписувати Типові договори із ЖЕКами, незважаючи на те, що Антимонопольний комітет України встановив, а окружний адміністративний суд підтвердив, грубе порушення вимог чинного законодавства та зловживання монопольним положенням з боку Виконкому міської ради.

 

25 травня 2011 р. відбулась інформаційна зустріч мешканців будинків по проспекту Юності та членів профспілки «Голос народу» з представниками місцевої влади, яка була представлена депутатом міської ради, співробітниками ЖЕК-№6, Водоканалу та Теплокомуненерго.

Численний десант представників міської влади намагався переконати присутніх в ефективності своєї роботи. Лунали навіть заклики підписувати Типові договори із ЖЕКами, незважаючи на те, що Антимонопольний комітет України встановив, а окружний адміністративний суд підтвердив, грубе порушення вимог чинного законодавства та зловживання монопольним положенням з боку Виконкому міської ради.
 

Присутній на зустрічі депутат міської влади О. Парвадов (так звана «Совість України») на запитання громадян про неналежний стан вулиці Юності, вирубку зелених насаджень та будівництва малих архітектурних споруд звинуватив Олександра Домбровського в наданні відповідних дозвільних документів. Втім, чому мер Гройсман за свою п’ятирічну каденцію не виправив ситуацію та не скасував подібні дозволи свого попередника, «совісний» депутат не пояснив. Мабуть тому, що саме В. Гройсман, будучі в той час секретарем міської ради сприяв прийняттю рішенню про продаж землі за сміховинною ціною для свого батька Бориса Гройсмана. Тай взагалі, звинуватити О.Домбровського значно простіше ніж розібратися в ситуації та вжити належних заходів.

Від громади виступив Почесний голова «Голосу народу» Віктор Малиновський. Який підкреслив, що міська влада дозволивши ЖЕКам на свій розсуд встановлювати розмір квартирної платні, грубо порушила права споживачів та норми чинного законодавства в житлово-комунальній галузі. З мешканців кожної квартири протизаконно здирається від 50 до 100 гривень в місяць – зазначив профспілковий лідер. Він звернув увагу на неприпустимість подібної ситуації, та закликав присутніх спільними зусиллями протидіяти свавіллю міської влади.

Підчас зустрічі тривав збір підписів громадян під ультиматумом до міської влади з питання скасування протизаконних рішень Виконкому міської ради про затвердження типового договору із ЖЕКами та здійснення перерахунку незаконно стягнених з вінничан коштів.
 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я