На голову Новини Грип не відступає: за минулий тиждень шестеро людей померло

Грип не відступає: за минулий тиждень шестеро людей померло

138
0

З 9 по 15 січня найвищий показник захворюваності зареєстровано у Волинській, найменший – у Харківській областях. Темп приросту захворювання зменшився на 17,1 % та 23 % відповідно. Водночас у шести областях України інтенсивні показники захворюваності на грип та ГРВІ перевищили епідемічні пороги.

Про це інформує сайт МОЗ, пише zik.ua

Так, за минулий тиждень на грип та ГРВІ захворіло 199 684 людини, з них 50,7 % – діти віком до 17 років. Госпіталізовано 10 090 осіб. Показник захворюваності на грип та ГРВІ на 20,2 % менший за попередній. Фахівці пов’язують зменшення захворюваності на початку року із новорічними святами та канікулами в навчально-виховних закладах.

Минулого тижня в Україні зареєстровано шість летальних випадків від грипу: в Чернігівській, Донецькій, Запорізькій, Львівській областях – по одному випадку, два – в Одеській.

Також протягом звітного тижня РНК вірусів грипу визначено при лабораторних дослідженнях зразків матеріалів від пацієнтів у 13 областях (Вінницькій, Волинській, Запорізькій, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Черкаській, Чернігівській). У цьому епідсезоні серед позитивних знахідок домінує штам вірусу грипу типу А(H3) сезонний, що визначений у 78,7 %.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я