На голову Новини ГПУ питає в офіса Зеленського, чи дійсно там вважають, що ЗСУ обстрілюють...

ГПУ питає в офіса Зеленського, чи дійсно там вважають, що ЗСУ обстрілюють цивільних на Донбасі?

387
0

У ГПУ давно проблеми зі слухом… Ну не хочуть там чути, ЩО каже Народ України! Ось вам ще один приклад… Генпрокуратура направила в Офіс президента України Володимира Зеленського запит стосовно джерел інформації, якими користувалась його прес-секретарка Юлія Мендель, коли заявила, що Збройні Сили України обстрілюють мирних жителів Донбасу…

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Слідчим прокуратури до Офісу Президента України скеровано запит про надання інформації щодо спростовування чи підтвердження публічних висловлювань прес-секретаря президента України про те, що військовослужбовці Збройних Сил України допускають випадки обстрілів цивільних об’єктів на сході України.

Прес-секретарку президента Мендель викликали на допит через її заяву 6 червня 2019 року в ефірі телеканалу “1+1” про те, що нібито існують випадки, коли українські військові, відповідаючи на провокації бойовиків, обстрілюють цивільні об’єкти, в результаті чого гинуть мирні жителі.

В ГПУ нагадали, що цей виступ відразу був розповсюджений у засобах масової інформації та проросійських інтернет-виданнях із твердженням про те, що Збройні Сили України обстрілюють мирних жителів Донбасу і такі факти, як убачають автори відповідних повідомлень, визнали в Адміністрації Президента України.

Також цю інформацію Росія передала до Офісу прокурора Міжнародного кримінального суду як доказ нібито порушення законів та звичаїв війни з боку України.

Мендель викликали на допит як свідка для роз’яснення її заяви, проте під час допиту вона відмовилась свідчити, заявивши, що він є політизованим. Як вам наглість?

У прокуратурі пояснили, що з огляду на це вони звернулись за роз’ясненнями до Офісу президента щодо джерела інформації, яку від імені глави держави озвучила Мендель.

“Наразі кримінальні провадження за заявами прес-секретаря президента не розпочиналися“, — підкреслили в ГПУ.

Йдеться про кримінальну справу від 29 вересня 2014 року, в якій прокуратура зокрема розслідує сприяння Слідчим комітетом Росії діяльності так званих “ДНР” і “ЛНР” шляхом притягнення до кримінальної відповідальності завідомо невинних українських військових.

В ГПУ зазначили, що наразі Слідчий комітет Російської Федерації відкрив понад 230 кримінальних справ стосовно осіб, які брали участь в проведенні антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей та беруть участь у проведенні операції об’єднаних сил на теперішній час.

У цих справах незаконно заочно пред’явлено обвинувачення близько 70 українським військовослужбовцям керівної ланки за нібито вчинені злочини, пов’язані із обстрілами об’єктів цивільної інфраструктури.

А ось як це коментують у соцмережах:

Рекламна Агенція “ЕконоМІКС”

кінчена мендель! понабирав зеленський до себе сепаратистів!!! хоча й сам не далеко від них… то напросяться на горіхи…
 
Zepp Ripko

Так це була узгоджена позиція Кучми і Зєлі (і очевидно Бєні). У Кучми Мандат від Зєлі. Кучма заявив про обстріл нашими їхніх цивільних об’єктів 5-го червня. А 6-го числа прескиня Мендель це озвучила. Вона це не сама придумала.
Olena Tonko

Щоб так здавати свою державу Росії, гірше Брюховецького( гетьман, який навіть церкву віддавати Росії)
 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я