На голову Новини Генерал Збройних Сил України звинуватив Петра Порошенка в роботі на ворожі сили!

Генерал Збройних Сил України звинуватив Петра Порошенка в роботі на ворожі сили!

342
0

Генерал Збройних Сил України, патріот України, Валерій Кондратюк звинуватив Петра Порошенка в роботі на ворожі сили!!!

Генерал запевняє: Петро Порошенко – хворий нарцис, який вважає, що це він зупинив Росію, що це він, а не десятки тисяч добровольців, врятував Україну від розпаду.

Генерал зазначає, що Петро Порошенко – хвора людина і дуже небезпечний для України…

Поведінка Петра Порошенка показує українцям, що гарант вважає себе «одноосібним захисником країни».

Таку заяву зробив генерал-лейтенант ЗСУ Валерій Кондратюк. Саме він відповідав за спецслужби.

Кондратюк написав рапорт про відставку ще в лютому 2019 року. У документі він пояснив причини свого звільнення.

«Останні дії президента говорять про те, що він вважає себе одноосібним захисником країни, нарцисом. Він також вважає, що тільки він особисто забезпечив дипломатичну підтримку. Це далеко не так. Це образливо чути не тільки для мене, але і для тисяч військових, які зберігають мир, а також для десятків і сотень дипломатів, які служать на благо України », – заявив генерал-лейтенант ЗСУ.

Також він розповів про те, що Порошенко неправдиво звинуватив його в залученні Наливайченко на користь іноземних спецслужб.

Розповів публічно і про те, що телеканал «112.Украіна» – це пропагандистські російські ЗМІ, а володіє телеканалом друг і колишній соратник Петра Порошенка – Віктор Медведчук!

«Зрозуміло, що співпраця людей з російсько-пропагандистським телеканалом« 112.УкраінА »не могло відбуватися без Вашого відома і згоди. Однак Ви відверто проігнорували моє звернення. Фактично це означає, що Ви заздалегідь були ознайомлені зі змістом звинувачень на мою адресу », – сказав Валерій Кондратюк.

Кондратюк також зазначив, що військові прекрасно знають хто такий Петро Порошенко і вони його від глибини душі ненавидять.

Військові розірвали б його на дрібні шматочки, якби ситуація в Україні не була б такою критичною.

Генерал публічно заявив, що Петро Порошенко дуже підступний і небезпечний нарцис, який представляє для України велику загрозу ніж Росія…

Солдати збройних сил України звернулися до Петра Порошенка із закликом піти і чесно відповісти за свої діяння перед судом.

На прикладі Дебальцевській катастрофи солдати нагадали головнокомандувачу про брехню, лицемірство і кровожерливості.

Солдати кажуть, що Головнокомандувач і його генерали «Свинарчук» поклали в землю тисячі хлопців, які сьогодні могли б жити і радувати своїх дітей, дружин, батьків, друзів.

Солдати безповоротно пішли в землю поки Україна вбивала мафія Порошенко.

Поки солдати лягали в землю, Порошенко, Свинарчук, Грановський, Кононенко та інші злочинці відверто крали і обдирали Народ України!

Рапорт генерала:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я