На голову Сфера ЖКГ Ціна газу для населення: Гройсман пригрозив Коболєву відставкою!

Ціна газу для населення: Гройсман пригрозив Коболєву відставкою!

164
0

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, який фактично сам винен у багаторазових підвищеннях вартості газу та комуналки для населення України, влаштував чергову публічну розвагу для самопіару!

Він каже, що ініціює відставку глави НАК “Нафтогаз України” Андрія Коболєва в разі відмови компанії знизити до 24 квітня 2019 року ціну на газ, що відпускається для потреб населення! Вірите йому?

Про це ПОКИ ЩО глава уряду заявив на засіданні Кабінету міністрів 17 квітня.

“Або НАК “Нафтогаз України” встановлює ціну нижче 8,55 грн/ кубометр з 1 травня і повідомляє про це всім українцям до 24 квітня, або я ініціюю відставку керівника” Нафтогазу “і буду просити уряд підтримати мою позицію”, – сказав Гройсман.

На початку квітня уряд ухвалив постанову №293, якою зобов’язав Нафтогаз продавати газ для потреб населення за ціною газу для промисловості, однак не вищою, ніж визначено положенням про ПСО.

 

Нагадаємо:

Суперечка між урядом і НАК розпочалась із того, що Гройсману не сподобались  “захмарні”  зарплати правління “Нафтогазу” , які викликали цілий шквал обурення в населення країни! Однак Гройсман заперечив  конфлікт із главою НАК.

Пізніше наглядова рада НАКу вирішила все ж таки продовжити контракт із Коболєвим і встановити його місячний оклад у розмірі 2,08 млн гривень.

За словами Коболєва, призначати, звільняти, міняти зарплату, виписувати премії – цеповноваження виключно Наглядової Ради НАК.

Після цього Кабмін оголосив конкурс на главу правління “Нафтогазу”. Глава “Нафтогазу” заявив, що не збирається звільнятися з посади.

У той же час Коболєв заявив, що оголошення урядом конкурсу на посаду глави НАКсуперечить українському законодавству.

У результаті уряд ухвалив рішення про продовження контракту з правлінням НАК “Нафтогаз України” та його головою Андрієм Коболєвим.

При цьомк Кабінет Міністрів вніс зміни до статуту НАК “Нафтогаз України”, наділивши збори акціонерів повноваженнями на обрання і звільнення голови та членів правління без подання наглядової ради.

Коболєв заявив, що тема його зарплати отримала “політичне забарвлення” і пообіцяв до кінця року віддавати весь дохід на благодійність.

Посол США підтримувала чомусь саме Коболєва у конфлікті з Гройсманом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я