На голову Новини Голос народу підтримує заяву Євгена Бистрицького

Голос народу підтримує заяву Євгена Бистрицького

190
0

 Ситуація з безпідставними звинуваченнями Фонду Відродження викликала занепокоєння  в Почесного голови Незалежної профспілки «Голос народу» Віктора Малиновського, який прокоментував цю ситуацію наступним чином: «Подібні заяви влади є абсурдними. Фонд «Відродження» ніколи не займався політичними проектами, а тим більше не спонукав людей до жодних протиправних форм вираження своєї позиції. Острах влади до будь-яких форм громадянської активності перетворюється у параною. А тому кожна активна громадська організація сприймається як загроза до існування владної вертикалі в Україні».

 

Громадські організації України сколихнула заява одного з лідерів Партії Регіонів Олександра Єфремова, який стверджує, що Джордж Сорос виділив кошти для підготовки в Україні людей, які могли б запустити процеси подібні до північноавфриканського сценарію. Більше того, як повідомляє «Українська правда», неназваний представник Партії Регіонів запевняє, що Сорос та Березовський спонсорували «податковий майдан».

Виконавчий директор Міжнародного фонду “Відродження” спростував заяви представників Партії регіонів. Зокрема, Євген Бистрицький зазначив: «Такі висловлювання – це просто психічна патологія чи в кращому разі панічний острах громадської думки та вільних дій громадянського суспільства».

Нездатність влади до побудови дієвого діалогу з громадянським суспільством призводять до появи дивних, якщо не сказати безглуздих заяв. Представники податкового Майдану наполягають на публічному вибаченні з боку представників влади.

Ситуація з безпідставними звинуваченнями однієї з найпрозоріших міжнародних організацій викликали занепокоєння і в Почесного голови Незалежної профспілки «Голос народу» Віктора Малиновського, який прокоментував цю ситуацію наступним чином: «Подібні заяви влади є абсурдними. Фонд «Відродження» ніколи не займався політичними проектами, а тим більше не спонукав людей до жодних протиправних форм вираження своєї позиції. Острах влади до будь-яких форм громадянської активності перетворюється у параною. А тому кожна активна громадська організація сприймається як загроза до існування владної вертикалі в Україні».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я