Політика Гетманцев анонсував нові податки для підприємців: до бюджету хочуть зібрати 44 мільярди...

Гетманцев анонсував нові податки для підприємців: до бюджету хочуть зібрати 44 мільярди гривень

187
0
Кабінет міністрів України веде розробку законопроекту, який запроваджує військовий збір для приватних підприємців. Основна мета – наповнити бюджет. Передбачається, що це має збільшити доходи бюджету на 44 мільярди гривень.
 

Про це заявив голова фінансового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев під час телемарафону. Він сказав, що одним зі способів досягнення збільшення бюджетних надходжень є збільшення військового збору та його запровадження для фізичних осіб-підприємців, платників єдиного податку, а також для певних видів осіб, які виконують операції з нерухомістю та ювелірними виробами.

За словами народного депутата, відомство розробило комплекс пропозицій, які мають забезпечити додаткові надходження до бюджету у розмірі 44 мільярди гривень. Гетманцев додав, що законопроект буде представлений Кабінетом міністрів. І очікується вже у березні.
 
Що відомо про цей законопроєкт
Міністерство фінансів України 4 березня оприлюднило план мобілізації додаткових ресурсів державного бюджету на 2024 рік. Він включає запровадження військового збору для ФОП, платників єдиного податку та інших категорій осіб.
 
Зокрема, зміни, ймовірно, стосуватимуться юридичних осіб – платників податку на прибуток підприємств і платників єдиного податку третьої та четвертої груп, а також ФОПів – платників єдиного податку. Ці заходи забезпечать додаткові надходження поточного року щонайменше 0,5% ВВП, або 44,2 млрд грн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я