На голову Економіка ГАЗ ВЖЕ КУПУЮТЬ ПО 174, А НЕ 320 ДОЛАРІВ. ЧОМУ ТОДІ ТАРИФИ...

ГАЗ ВЖЕ КУПУЮТЬ ПО 174, А НЕ 320 ДОЛАРІВ. ЧОМУ ТОДІ ТАРИФИ ДОСІ НЕ ЗНИЗИЛИ?

636
0

Представники парламентських фракцій та позапарламентських політсил вимагають зниження тарифів. Чому їх досі не знижують?

Адже новообрана влада пообіцяла це зробити, і тепер в них є всі економічні передумови…

Наприклад, нардепка Юлія Тимошенко процитувала президента Зеленського, який казав, що для зниження тарифів потрібні лише дві умови: новий уряд і політична воля.

«Новий уряд сформований ще місяць тому. Час продемонструвати волю, — наголосила вона. — Ці тарифи є великою корупційною складовою в енергетичному секторі України. З людей беруть непомірні тарифи, а потім через корупцію зливають на офшорні рахунки».

Вона зауважила, що минуло вже пів року роботи нової влади, але Андрія Коболєва та всіх його заступників, які працюють у НАК «Нафтогаз», так ніхто ЧОМУСЬ і не притягнув до відповідальності!

Вони й надалі продовжують за рахунок завищених тарифів отримувати мільйонні зарплати!

«Де нова політика? Де кінець епохи бідності? Є всі можливості, є система влади, щоб вже наступного року люди отримали інші тарифи, вдвічі нижчі, які можуть бути прибутковими для галузі. Ми не проголосуємо за бюджет, де залишатимуться старі тарифи та вся тіньова економіка», — сказала Юлія Тимошенко.

Вимагають зниження тарифів «Європейська стратегія», «Свобода», радикали, інші партії.

Як і недопущення розпродажу землі за «сирими» законами…

Андрій Власенко