На голову Економіка Голова “Нафтогазу” мільйонер Коболєв проти заборони на приватизацію ГТС!

Голова “Нафтогазу” мільйонер Коболєв проти заборони на приватизацію ГТС!

296
0

Вкрай обнаглівший Голова НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв, який у найбіднішій країні Європи ЧОМУСЬ отримує аж мільйонну зарплату в місяць,  проти того, щоб включати до законопроекту про відокремлення газотранспортної системи від НАК норму про заборону її приватизації або передачі в концесію!

“Я вважаю цю ідею не просто шкідливою, а кардинально неправильною. Ми, як “Нафтогаз”, пропонуватимемо зберегти можливість залучення західного партнера, і на рівень оператора, і на рівень “МГУ”, зберігши право за парламентом ухвалювати рішення про вибір такого партнера та про умови входження в це партнерство”, – сказав він.

Коболєв наголосив, що ухвалення рішення про можливе партнерство все одно залишається за народними депутатами, тоді як реалізація ініціативи лідерки “Батьківщини” Юлії Тимошенко підірве довіру до нової влади з боку міжнародних партнерів.

“У такій ситуації (без законодавчо закріпленої заборони – ред.) депутати матимуть можливість ухвалити те рішення, яке визнають за потрібне. Не захочуть – не погодять. Кабмін без них цього зробити не зможе. Тому ми наполягатимемо саме на такому варіанті”, – зазначив голова НАК.

“А раптом завтра прийде якась компанія, умовний exxon, і запропонує 300 млрд євро? Ну раптом. А в законі цього немає”, – резюмував Коболєв.

Нагадаємо:

18 жовтня Верховна Рада прийняла у першому читанні законопроект, необхідний для відокремлення управління газотранспортною системою від “Нафтогазу”.

“Нафтогаз” планує завершити до кінця року завершити анбандлінг та залучити міжнародного партнера до управління газотранспортною системою.

Ось як коментують це у соцмережах:

Любов Койцан

ЦЕЙ НАФТОГАЗ МАЄ БУТИ ДЕРЖАВНИМ, А НЕ ЗЛОДІЙСЬКИМ, ВІН НАЛЕЖИТЬ ДЕРЖАВІ А ДЕРЖАВА ЦЕ НАРОД. ВЕСЬ НАФТОГАЗ І ТРУБА. ВСЕ ДЕРЖАВНЕ. І КОЖЕН РІК НАРОД ПОВИНЕН ОДЕРЖУВАТИ АБО ВЕЛИКІ ЗНИЖКИ НА ГАЗ, ІБО ДОТАЦІІ. А НЕ КОБОЛЕВ ОДИН ЗІ СВОІМ ОТОЧЕННЯМ ЖЕРТИ МІЛІОНИ , ЩЕ НЕ СТАРЕ , А ОБЛИЧЧЯ САЛОМ ЗАРОСЛО, НАПОМИНАЕТ ТО ЛИЦО , ЧЕМ САДИТЬСЯ НА КРИЛЦО. А НАРОД ПЛАТИТЬ НА ТАКИХ ПАСКУДІВ ТАКІ ГРОШІ. ВІН , ЧИ ЙОГО РОДИЧІ, І ТІ ЩО БЕРУТЬ В ОРЕНДУ ВИКАЧКУ , НАФТИ ТАГАЗУ. ЩО ВОНИ, ЧИ ЇХНІ РОДИЧІ ТУДИ ЗАКАЧАЛИ , ЩО ВИКАЧУЮТЬ, ВОНИ ОДНІ А НАРОД ТАКИЙ БІДНИЙ???У ТУРКМЕНІСТАНІ НАРОДОВІ КОЖЕН МІСЯЦЬ ДАЮТЬ 120ЛІТРІВ БЕНЗИНУ І КОМУНАЛКУ НЕ ПЛАТЯТЬ. А ТУТ ЗГРАЯ НЕНАЖНРЛИВИХ ПАЦЮКІВ, НА ЛЮДСЬКИХ ВІДСОТКАХ ОЛІГАРХАМИ ПОСТАВАЛИ. І УПРАВИ НА НИХ НЕМАЄ. БО ВМІЮТЬ ДОБРЕ ВІДКАТИ ДАВАТИ , СІЛИ ПІНДОСИ НА НАРОДНЕ ДОБРО І БУЛЬДОЗЕРОМ НЕ ВИТАЩИШ.

Анатолий Симпсон

Когорта свинарчуков до сих пор процветат и даже голос подает!

Константин Сергеев

Когда уже этого пухлого пидсвынка посадят с конфискацией? Шо, Зеня, слабо?

Алекс Бенкендорф

Ну хочет человек маме отослать еще 8 миллионов долларов. Зачем мешать?

джерело